روی خط خبر

 درخواست حذف مطلب

موضوع: استان ها منبع: ایسنا
امتیاز: 5 5

خبر "ثبت نام ۲۶۰۰ نفر در طرح توسعه مشاغل خانگی استان همدان" در تاریخ ۱۳۹۹/۱۲/۲۶ از منبع ایسنا با موضوع Provinces-استان ها منتشر گردید.خبر باعنوان "ثبت نام ۲۶۰۰ نفر در طرح توسعه مشاغل خانگی استان همدان" از سایت فردا آنلاین در حوزه ی اخبار ایران و جهان

ثبت نام ۲۶۰۰ نفر در طرح توسعه مشاغل خانگی استان همدان

رئیس جهاددانشگاهی همدان ضمن شرح گزارش اجرای طرح ملی توسعه مشاغل خانگی در کشور و استان گفت: جهاددانشگاه همدان در این طرح دارای سهمیه ۲۱۰۰ نفری بوده که با این وجود موفق به ثبت نام بیش از ۲۶۰۰ نفر شده است.

ایسنا/همدان رئیس جهاددانشگاهی همدان ضمن شرح گزارش اجرای طرح ملی توسعه مشاغل خانگی در کشور و استان گفت: جهاددانشگاه همدان در این طرح دارای سهمیه ۲۱۰۰ نفری بوده که با این وجود موفق به ثبت نام بیش از ۲۶۰۰ نفر شده است. علی کلانترنیا در دیدار با مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر استان همدان، اعلام کرد: طرح ملی توسعه مشاغل خانگی در استان طبق برنامه ریزی انجام شده بسیار خوب با همکاری اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان پیش رفته است.وی افزود: برای آموزش متقاضیان طرح با توجه به منع برگزاری کلاس های حضوری در استان به علت شیوع ویروس کرونا، آموزش های مجازی آفلاین و آنلاین به صورت منسجم در حال برگزاری است و محتوای کلاس ها به صورت فایل و کلیپ های آموزشی در قالب DVD تهیه شده و در اختیار متقاضیان قرار می گیرد.وی اظهار کرد: همچنین برای تشویق متقاضیان با توجه به مطالب آموزشی ارائه شده توسط پیشرانان، برگزاری مسابقه مجازی همراه با اهدای جوایز به نفرات اول تا سوم و ۵۰ نفر برتر دیگر با قید قرعه کشی برنامه ریزی شده است.مدیرکل اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان همدان نیز گفت: بیمه اجتماعی مشاغل خانگی, یکی از خدمات خوب دولت برای متقاضیان است که فرصتی را فراهم کرده تا متقاضیان بتوانند با هزینه کم از مزایای بیمه ای و بازنشستگی استفاده کنند. سیداحمد توصیفیان در ادامه از فعالیت های شکل گرفته در راستای اجرایی کردن طرح ملی مشاغل خانگی توسط جهاددانشگاهی تقدیر و ابرازامیدواری کرد که هر چه سریع تر فازهای اتصال به بازار طرح عملیاتی و تعهد استان در قبال طرح مذکور به سرانجام برسد. وی افزود: ،کدر طرح آموزش تعاونگران افزون بر ۱۰۰ نفر در چهارشنبه های آموزشی جهاددانشگاهی شرکت کردند.مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر استان همدان نیز به بیان اینکه ما از خانواده جهاددانشگاهی هستیم و فعالیت های مهمی همکاری این نهاد انجام داده ایم، برای بهره مندی متقاضیان مشاغل خانگی از بیمه اجتماعی اعلام امادگی کرد.مهدی سماواتی ادامه داد: اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی لیست متقاضیان را در اختیار صندوق قرار دهد تا اقدامات لازم برای بیمه اجتماعی متقاضیان شکل بگیرد. انتهای پیام

برچسب ها:

وب سایت فردا آنلاین یک موتور جستجوی تخصصی خبر است. تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و فردا آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار روز ایران و جهان در حوزه Provinces-استان ها، نشر خبر " ثبت نام ۲۶۰۰ نفر در طرح توسعه مشاغل خانگی استان همدان از منبع ایسنا. "

 

اخبار گوناگون

× ×