روی خط خبر

 درخواست حذف مطلب

موضوع: بین الملل منبع: ایسنا
امتیاز: 5 5

خبر "اشرف غنی: بدون انتخابات حاضر به انتقال قدرت به جانشین خود نیستم" در تاریخ ۱۳۹۹/۱۲/۲۶ از منبع ایسنا با موضوع international-بین الملل منتشر گردید.خبر باعنوان "اشرف غنی: بدون انتخابات حاضر به انتقال قدرت به جانشین خود نیستم" از سایت فردا آنلاین در حوزه ی اخبار ایران و جهان

اشرف غنی: بدون انتخابات حاضر به انتقال قدرت به جانشین خود نیستم

محمداشرف غنی، رئیس جمهوری افغانستان در آستانه نشست مسکو درباره روند صلح این کشور گفته که اگر طالبان فردا هم به انتخابات حاضر باشند، دولت او به خاطر برگزاری انتخابات آمادگی دارد.

محمداشرف غنی، رئیس جمهوری افغانستان در آستانه نشست مسکو درباره روند صلح این کشور گفته که اگر طالبان فردا هم به انتخابات حاضر باشند، دولت او به خاطر برگزاری انتخابات آمادگی دارد. به گزارش ایسنا، غنی که امروز در سمیناری تحت عنوان " اولویت های سیاست خارجی و اصلاحات دستگاه دیپلماسی افغانستان" در وزارت خارجه در کابل صحبت می کرد، گفت: "بدون انتخابات، حاضر به انتقال قدرت به جانشین خود نیستم."به گزارش بی.بی.سی این دومین بار است که پس از مطرح شدن بحث های ایجاد دولت موقت، رئیس جمهوری افغانستان به برگزاری انتخابات زودهنگام اشاره می کند.با توجه به اینکه انتخابات ریاست جمهوری افغانستان سال ۲۰۱۹ میلادی برگزار شد و مراسم تحلیف/سوگند او نیز با چندین ماه تاخیر برگزار شد، اشرف غنی حدود چهار سال دیگر فرصت دارد تا در قدرت بماند، اما او پیش از این در مراسم گشایش پارلمان نیز به این موضوع اشاره کرده بود.رئیس جمهور افغانستان همچنین در این نشست با توجه به شتاب آمریکا در مورد صلح افغانستان، گفته "ما در مقایسه با هر کشور منطقه و جهان برای دستیابی به صلح، صد برابر شتاب داریم، اما برای تامین صلح پایدار و عادلانه به عوض احساسات بر اساس واقعیت ها به پیش می رویم."انتهای پیام

وب سایت فردا آنلاین یک موتور جستجوی تخصصی خبر است. تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و فردا آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار روز ایران و جهان در حوزه international-بین الملل، نشر خبر " اشرف غنی: بدون انتخابات حاضر به انتقال قدرت به جانشین خود نیستم از منبع ایسنا. "

 

اخبار گوناگون

× ×