روی خط خبر

 درخواست حذف مطلب

موضوع: استان ها منبع: ایسنا
امتیاز: 5 5

خبر "اولین جشنواره ملی حضرت زینب (س) در سمنان برگزار می شود" در تاریخ ۱۳۹۹/۱۲/۲۶ از منبع ایسنا با موضوع Provinces-استان ها منتشر گردید.خبر باعنوان "اولین جشنواره ملی حضرت زینب (س) در سمنان برگزار می شود" از سایت فردا آنلاین در حوزه ی اخبار ایران و جهان

اولین جشنواره ملی حضرت زینب (س) در سمنان برگزار می شود

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان از برگزاری اولین جشنواره ملی حضرت زینب (س) به میزبانی این استان خبر داد و گفت: تیرماه 1400 که اختتامیه این جشنواره برگزار می شود می تواند سرآغازی برای یک فعالیت ملی با نام حضرت زینب (س) برای این استان باشد.

ایسنا/سمنان مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان از برگزاری اولین جشنواره ملی حضرت زینب (س) به میزبانی این استان خبر داد و گفت: تیرماه 1400 که اختتامیه این جشنواره برگزار می شود می تواند سرآغازی برای یک فعالیت ملی با نام حضرت زینب (س) برای این استان باشد. فرشید فلاح در نشستی با هدف بررسی چگونگی برگزاری این جشنواره ملی با اشاره به برگزاری جشنواره های رضوی در کشور گفت: جشنواره های رضوی با برگزاری جشنواره شعر رضوی ابتدا در کرمان آغاز شد و امروز شاهد گذشت ربع قرن از جشنواره شعر رضوی هستیم و این امر پایه گذار یک حرکت ملی در کشور شد.وی با تاکید بر ضرورت برنامه ریزی و هدف گذاری چنین حرکت و الگویی برای جشنواره ملی حضرت زینب (س) ابراز امیدواری کرد: روزی شاهد گذشت و برگزاری ربع قرن جشنواره حضرت زینب (س) در کشور باشیم.فلاح، برگزاری جشنواره ها و فعالیت های فرهنگی هنری را نرم افزارهای فرهنگی هنری دانست و با بیان اینکه مجتمع ها و تاسیسات سخت افزارهای فرهنگی هنری هستند خاطرنشان کرد: اهمیت نرم افزارهای فرهنگی و هنری از سخت افزارها بسیار بیشتر و تاثیرگذارتر است.مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان گفت: دبیرخانه جشنواره ملی حضرت زینب (س) که برگزاری آن توسط معاونت قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به استان سمنان محول شده است در اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان گرمسار مستقر و فعال است. انتهای پیام

وب سایت فردا آنلاین یک موتور جستجوی تخصصی خبر است. تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و فردا آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار روز ایران و جهان در حوزه Provinces-استان ها، نشر خبر " اولین جشنواره ملی حضرت زینب (س) در سمنان برگزار می شود از منبع ایسنا. "

 

اخبار گوناگون

× ×