روی خط خبر

 درخواست حذف مطلب

موضوع: استان ها منبع: ایسنا
امتیاز: 5 5

خبر "حاشیه‌نشینان تهران چه مشکلاتی دارند؟" در تاریخ ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ از منبع ایسنا با موضوع Provinces-استان ها منتشر گردید.خبر باعنوان "حاشیه‌نشینان تهران چه مشکلاتی دارند؟" از سایت فردا آنلاین در حوزه ی اخبار ایران و جهان

حاشیه‌نشینان تهران چه مشکلاتی دارند؟

مستند «حاشیه مهم تر از متن» با روایتی از معضلات حاشیه نشینی در قالب مجموعه برنامه «به اضافه مستند» به روی آنتن خواهد رفت.

مستند «حاشیه مهم تر از متن» با روایتی از معضلات حاشیه نشینی در قالب مجموعه برنامه «به اضافه مستند» به روی آنتن خواهد رفت. به گزارش ایسنا، هفدهمین قسمت از فصل چهارم برنامه تلویزیونی «به اضافه مستند» با پخش و بررسی مستند «حاشیه مهم تر از متن» به کارگردانی حسن جعفری روی آنتن شبکه مستند می رود.مستند «حاشیه مهم تر از متن»، معضل حاشیه نشینی در اطراف شهرهای بزرگ را بررسی و به آسیب های اجتماعی ناشی از این چالش پرداخته است.این فیلم مستند با نگاهی ژورنالیستی به ده ها محله حاشیه نشین سفر کرده و ضمن بررسی چالش ها، راه حل های مبارزه با آسیب های اجتماعی حاشیه نشینی را معرفی کرده است. «حاشیه مهم تر از متن» به کارگردانی حسن جعفری و تهیه کنندگی یاسر طالبی در خانه فیلم و نمایش مرکز آفرینش های فرهنگی هنری سازمان بسیج تولید شده است. این مستند برای اولین بار از شبکه مستند و برنامه تلویزیونی «به اضافه مستند» پخش می شود. پس از پخش مستند، میز کارشناسی برنامه با حضور سیدحسن موسوی، رئیس انجمن مددکاران اجتماعی و مجید روستا عضو هیات مدیره شرکت بازآفرینی شهری ایران برگزار شده و چالش های حاشیه نشینی مورد نقد و بررسی قرار می گیرد. این قسمت از برنامه «به اضافه مستند» روز سه شنبه ۵ اسفند ساعت ۲۰ از شبکه مستند پخش خواهد شد و بازپخش آن روزهای چهارشنبه ۶ اسفند ساعت ۹ و جمعه ۸ اسفند ساعت ۱۴ است.«به اضافه مستند»، مجموعه برنامه تلویزیونی شبکه مستند است که به پخش مستندهای داخلی و خارجی در تلویزیون و همچنین بحث کارشناسی پیرامون موضوع می پردازد.این برنامه با اجرای امین قدمی، کارگردانی محسن کریمیان و تهیه کنندگی یاسر فریادرس سه شنبه شب ها ساعت ۲۰ روی آنتن شبکه مستند می رود.انتهای پیام

وب سایت فردا آنلاین یک موتور جستجوی تخصصی خبر است. تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و فردا آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار روز ایران و جهان در حوزه Provinces-استان ها، نشر خبر " حاشیه‌نشینان تهران چه مشکلاتی دارند؟ از منبع ایسنا. "

 

اخبار گوناگون

× ×