روی خط خبر

 درخواست حذف مطلب

موضوع: استان ها منبع: ایسنا
امتیاز: 5 5

خبر "تست اولیه ۲ مورد ابتلا به کرونای انگلیسی در بیرجند مثبت شد" در تاریخ ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ از منبع ایسنا با موضوع Provinces-استان ها منتشر گردید.خبر باعنوان "تست اولیه ۲ مورد ابتلا به کرونای انگلیسی در بیرجند مثبت شد" از سایت فردا آنلاین در حوزه ی اخبار ایران و جهان

تست اولیه ۲ مورد ابتلا به کرونای انگلیسی در بیرجند مثبت شد

رییس دانشگاه علوم پزشکی بیرجند گفت: تست اولیه ۲ مورد محتمل ابتلا به کرونای انگلیسی در بیرجند مثبت و این تست ها برای تایید به انستیتو پاستور ارسال شد.

ایسنا/خراسان جنوبی رییس دانشگاه علوم پزشکی بیرجند گفت: تست اولیه ۲ مورد محتمل ابتلا به کرونای انگلیسی در بیرجند مثبت و این تست ها برای تایید به انستیتو پاستور ارسال شد. محمد دهقانی، امروز دوشنبه سوم اسفند به رسانه های گروهی اعلام کرد: تست اولیه ۲ مورد محتمل ابتلا به کرونای انگلیسی در بیرجند با استفاده از کیت تشخیصی مربوطه انجام و نتیجه تست اولیه مثبت شده است.به گزارش ایسنا، وی افزود: این تست ها برای تایید و توالی یابی به انستیتو پاستور ارسال شده است و در صورت تایید نهایی، مراتب به اطلاع هم استانی ها خواهد رسید.رییس دانشگاه علوم پزشکی بیرجند بر رعایت پروتکل های بهداشتی و محدودیت ها برای پیشگیری از ابتلا به کرونا تاکید کرد و یادآور شد: راه های پیشگیری از ابتلا به ویروس جهش یافته همان نکات قبلی است که با توجه به ماهیت ویروس باید بیشتر و جدی تر رعایت شود.انتهای پیام

وب سایت فردا آنلاین یک موتور جستجوی تخصصی خبر است. تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و فردا آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار روز ایران و جهان در حوزه Provinces-استان ها، نشر خبر " تست اولیه ۲ مورد ابتلا به کرونای انگلیسی در بیرجند مثبت شد از منبع ایسنا. "

 

اخبار گوناگون

× ×