روی خط خبر

 درخواست حذف مطلب

موضوع: استان ها منبع: ایسنا
امتیاز: 5 5

خبر "لزوم ثبت اطلاعات فعالان گردشگری خوزستان در سامانه‌ «جانا»" در تاریخ ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ از منبع ایسنا با موضوع Provinces-استان ها منتشر گردید.خبر باعنوان "لزوم ثبت اطلاعات فعالان گردشگری خوزستان در سامانه‌ «جانا»" از سایت فردا آنلاین در حوزه ی اخبار ایران و جهان

لزوم ثبت اطلاعات فعالان گردشگری خوزستان در سامانه‌ «جانا»

سرپرست معاونت گردشگری اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی خوزستان از لزوم ثبت اطلاعات فعالان گردشگری در سامانه «جانا» به نشانی http://myst.mcth.ir/ خبر داد.

ایسنا/خوزستان سرپرست معاونت گردشگری اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی خوزستان از لزوم ثبت اطلاعات فعالان گردشگری در سامانه «جانا» به نشانی http://myst.mcth.ir/ خبر داد. غلام شجاعی اظهار کرد: سامانه جامع نظارت، آمار و اطلاعات تأسیسات گردشگری که به آن سامانه جانا گفته می شود، راه اندازی شده است و همه تأسیسات گردشگری در استان موظف اند تا نسبت به تکمیل اطلاعات در این سامانه و دریافت کد شناسه (QR code) اقدام کنند.او ادامه داد: از این پس صدور تمدید مجوزهای بهره برداری و نظارت بر تأسیسات گردشگری از راه سامانه جانا انجام خواهد شد.به گزارش ایسنا، براساس اعلام اداره کل میراث فرهنگی خوزستان، شجاعی خاطرنشان کرد: با شیوع ویروس کرونا آسیب های زیادی به صنعت گردشگری وارد شد که برای جبران بخشی از این ضررها با پیگیری وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی از ستاد ملی مدیریت کرونا خوشبختانه تسهیلات کم بهره با تنفس شش ماهه و مشوق های حمایتی در زمینه های بیمه ای و مالیاتی به تأسیسات و فعالان گردشگری اختصاص یافت که دریافت این تسهیلات منوط به دریافت رمز در سامانه جانا است و این سامانه به سامانه «کارا» (مربوط به وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی) که برای پرداخت تسهیلات کرونا است، از راه وب سرویس متصل شده است.انتهای پیام

وب سایت فردا آنلاین یک موتور جستجوی تخصصی خبر است. تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و فردا آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار روز ایران و جهان در حوزه Provinces-استان ها، نشر خبر " لزوم ثبت اطلاعات فعالان گردشگری خوزستان در سامانه‌ «جانا» از منبع ایسنا. "

 

اخبار گوناگون

× ×