روی خط خبر

 درخواست حذف مطلب

موضوع: بین الملل منبع: ایسنا
امتیاز: 5 5

خبر "اعلام آمادگی روسیه برای حفظ روابط با اتحادیه اروپا" در تاریخ ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ از منبع ایسنا با موضوع international-بین الملل منتشر گردید.خبر باعنوان "اعلام آمادگی روسیه برای حفظ روابط با اتحادیه اروپا" از سایت فردا آنلاین در حوزه ی اخبار ایران و جهان

اعلام آمادگی روسیه برای حفظ روابط با اتحادیه اروپا

وزیرخارجه روسیه گفت: دیگر برای اتحادیه اروپا و روسیه ارتباطی باقی نمانده اما با این حال، مسکو به گفتگو با توجه به منافع مشترک ادامه می دهد.

وزیرخارجه روسیه گفت: دیگر برای اتحادیه اروپا و روسیه ارتباطی باقی نمانده اما با این حال، مسکو به گفتگو با توجه به منافع مشترک ادامه می دهد. به گزارش ایسنا، به نقل از خبرگزاری اسپوتنیک، سرگئی لاوروف، وزیر خارجه روسیه پس از گفتگو با پکا هاویستو، وزیر امور خارجه فنلاند گفت: در کل، برای هر شخصی که حداقل به اوضاع اروپا علاقه مند باشد، روشن است که این جدایی سال هاست که ادامه دارد چون اتحادیه اروپا به طور مداوم روابط خود را قطع می کند.به گفته این دیپلمات ارشد روس، "کودتای ۲۰۱۴ اوکراین" نشان داد که توافق های اتحادیه اروپا چندان هم کارایی ندارد، چون مقام ها و اپوزیسیون اوکراین درست پیش از کودتا به توافقی رسیدند که آلمان، فرانسه و لهستان هم آن را امضا کردند.لاوروف همچنین ادامه داد، دیگر برای اتحادیه اروپا و روسیه ارتباطی باقی نمانده اما با این حال، مسکو به گفتگو با توجه به منافع مشترک ادامه می دهد، اگر اتحادیه اروپا بخواهد روابطش را با روسیه حفظ کند مسکو آماده است.از سوی دیگر وزیر امور خارجه آلمان گفته که روابط اتحادیه اروپا با روسیه در پایین ترین سطح خود است اما ضرورت دارد که فضای گفتگو حفظ شود.انتهای پیام

وب سایت فردا آنلاین یک موتور جستجوی تخصصی خبر است. تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و فردا آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار روز ایران و جهان در حوزه international-بین الملل، نشر خبر " اعلام آمادگی روسیه برای حفظ روابط با اتحادیه اروپا از منبع ایسنا. "

 

اخبار گوناگون

× ×