روی خط خبر

 درخواست حذف مطلب

موضوع: بین الملل منبع: ایسنا
امتیاز: 5 5

خبر "کشته شدن ۷ داعشی در حملات ائتلاف بین‌المللی در شمال عراق" در تاریخ ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ از منبع ایسنا با موضوع international-بین الملل منتشر گردید.خبر باعنوان "کشته شدن ۷ داعشی در حملات ائتلاف بین‌المللی در شمال عراق" از سایت فردا آنلاین در حوزه ی اخبار ایران و جهان

کشته شدن ۷ داعشی در حملات ائتلاف بین‌المللی در شمال عراق

هفت تن از اعضای گروه تروریستی داعش در حمله جنگنده های ائتلاف بین المللی ضد داعش تحت امر واشنگتن در منطقه «وادی الشای» واقع در استان کرکوک در شمال عراق به هلاکت رسیدند.

هفت تن از اعضای گروه تروریستی داعش در حمله جنگنده های ائتلاف بین المللی ضد داعش تحت امر واشنگتن در منطقه «وادی الشای» واقع در استان کرکوک در شمال عراق به هلاکت رسیدند. به گزارش ایسنا، به نقل از خبرگزاری اسپوتنیک، یحیی رسول، سخنگوی رسانه ای فرماندهی کل نیروهای مسلح عراق خاطرنشان کرد، بنا به دستور فرماندهی عملیات مشترک و براساس داده های اطلاعاتی دقیق از سوی سرویس اطلاعات ملی عراق، جنگنده های ائتلاف بین المللی ضد داعش هشت حمله هوایی به منطقه «وادی الشای» در استان کرکوک انجام دادند.یحیی رسول در ادامه افزود، نیروهای ارتش عراق موفق شدند هفت تن از اعضای گروه تروریستی داعش را در جریان این حملات از پای درآورند؛ نیروهای ارتش عراق همچنین دو کمربند انتحاری، انبار تسلیحات و تجهیزات سبک کشف کردند.پیشتر، مصطفی الکاظمی، نخست وزیر عراق دستوراتی را در خصوص لزوم تداوم عملیات تعقیب و پیگرد باقیمانده های داعش صادر کرده بود.مصطفی الکاظمی با صدور بیانیه ای بر لزوم تداوم عملیات تعقیب و پیگرد باقیمانده های داعش با همکاری تعدادی از شخصیت های منطقه و بزرگان عشایر تاکید کرد.عراق دسامبر ۲۰۱۷ پس از حدود چهار سال درگیری خاک خود را از کنترل داعش آزاد کرد اما همچنان این گروه تروریستی در مناطقی که کنترل آنها را از دست داده، دست به عملیات نظامی می زند.انتهای پیام

وب سایت فردا آنلاین یک موتور جستجوی تخصصی خبر است. تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و فردا آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار روز ایران و جهان در حوزه international-بین الملل، نشر خبر " کشته شدن ۷ داعشی در حملات ائتلاف بین‌المللی در شمال عراق از منبع ایسنا. "

 

اخبار گوناگون

× ×