روی خط خبر

  • استان ها
  • ایسنا
  • تامین سیستم‌های برودتی دانشگاه‌ها و پژوهشگاه‌ها توسط دانش‌بنیان‌ها
 درخواست حذف مطلب

موضوع: استان ها منبع: ایسنا
امتیاز: 5 5

خبر "تامین سیستم‌های برودتی دانشگاه‌ها و پژوهشگاه‌ها توسط دانش‌بنیان‌ها" در تاریخ ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ از منبع ایسنا با موضوع Provinces-استان ها منتشر گردید.خبر باعنوان "تامین سیستم‌های برودتی دانشگاه‌ها و پژوهشگاه‌ها توسط دانش‌بنیان‌ها" از سایت فردا آنلاین در حوزه ی اخبار ایران و جهان

تامین سیستم‌های برودتی دانشگاه‌ها و پژوهشگاه‌ها توسط دانش‌بنیان‌ها

گروهی از محققان یکی از شرکت های دانش بنیان با طراحی سیستم های الکترونیک دیجیتال برای مصارف صنعتی و ابزار دقیق موفق به عرضه سیستم های برودتی خاص صنعتی و آزمایشگاهی شدند.

گروهی از محققان یکی از شرکت های دانش بنیان با طراحی سیستم های الکترونیک دیجیتال برای مصارف صنعتی و ابزار دقیق موفق به عرضه سیستم های برودتی خاص صنعتی و آزمایشگاهی شدند. به گزارش ایسنا، احسان مهدوی، مدیرعامل این شرکت دانش بنیان تولید و اجرای انواع سردخانه یخچال و فریزرهای صنعتی را از زمینه های کاری این شرکت نام برد و گفت: یخچال های صنعتی دستگاه هایی هستند که با استفاده از مکانیسم تجهیزات برودتی فضای داخلی خود را از نظر دمایی تا جایی سرد نگه می دارند که مواد فاسدشدنی ماندگاری بیشتری داشته باشند؛ از این رو یخچال و فریزرهای آزمایشگاهی از مهمترین دستگاه های سرمایشی و برودتی هستند که وجود آن ها در تمام آزمایشگاه ها، بیمارستان ها و موسسات تحقیقاتی الزامی است.وی افزود: این تولیدات در حوزه های پزشکی، آزمایشگاهی و صنعتی استفاده می شوند. برخی از این محصولات ضد انفجار هستند و با قیمت پایین تر و کیفیتی هم سطح محصولات مشابه خارجی عرضه می شوند.مهدوی با بیان اینکه ما سابقه ای طولانی در طراحی سیستم های الکترونیک دیجیتال برای مصارف صنعتی و ابزار دقیق و انجام امور تحقیق و توسعه در حیطه الکترونیک و طراحی دیجیتال و مهندسی معکوس داریم، خاطر نشان کرد: سیستم های سرمایشی و گرمایشی آزمایشگاهی، صنعتی و شیمیایی، چمبرهای تست شرایط محیطی، یخچال ها، فریزرها و دیپ فریزرها، چیلرها، مینی چیلرها، آبسردکن های صنعتی و تجاری و شیرسردکن ها در ظرفیت ها و طراحی های مختلف و «سیستم های کنترل و مانیتورینگ هوشمند» از جمله تولیدات شرکت است.بر اساس اعلام مرکز اطلاع رسانی معاونت علمی ریاست جمهوری، وی همچنین بیان کرد: طراحی، ساخت و اجرای سیستم های اتوماسیون صنعتی و الکترونیکی و انجام تعمیرات و همچنین ارتقای سطح سیستم های کنترلی تجهیزات نیز دیگر خدمات شرکت به مشتریان است. پژوهشگاه ها و مراکز تحقیقاتی، بیمارستان ها و کلینیک های بهداشتی درمانی، شرکت های داروسازی، دانشگاه ها و مراکز علمی تحقیقاتی و آزمایشگاه های پزشکی و صنعتی تعدادی از مشتریان محصولات ما هستند.انتهای پیام

وب سایت فردا آنلاین یک موتور جستجوی تخصصی خبر است. تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و فردا آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار روز ایران و جهان در حوزه Provinces-استان ها، نشر خبر " تامین سیستم‌های برودتی دانشگاه‌ها و پژوهشگاه‌ها توسط دانش‌بنیان‌ها از منبع ایسنا. "

 

اخبار گوناگون

× ×