روی خط خبر

 درخواست حذف مطلب

موضوع: استان ها منبع: ایسنا
امتیاز: 5 5

خبر "وضعیت اصناف اهواز، بغرنج و اسفناک است" در تاریخ ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ از منبع ایسنا با موضوع Provinces-استان ها منتشر گردید.خبر باعنوان "وضعیت اصناف اهواز، بغرنج و اسفناک است" از سایت فردا آنلاین در حوزه ی اخبار ایران و جهان

وضعیت اصناف اهواز، بغرنج و اسفناک است

نایب رئیس اتاق اصناف اهواز با بیان اینکه در شرایط گسترش شیوع کرونا در خوزستان اصناف در وضعیتی بغرنج و اسفناک قرار دارند، گفت: در حال حاضر علی رغم تعطیلی اصناف شاهد تردد مردم در بازار هستیم و دستفروشان جای مغازه داران در بازار را پر کرده اند.

ایسنا/خوزستان نایب رئیس اتاق اصناف اهواز با بیان اینکه در شرایط گسترش شیوع کرونا در خوزستان اصناف در وضعیتی بغرنج و اسفناک قرار دارند، گفت: در حال حاضر علی رغم تعطیلی اصناف شاهد تردد مردم در بازار هستیم و دستفروشان جای مغازه داران در بازار را پر کرده اند. غلامعلی گلزار در گفت وگو با ایسنا با اشاره به آخرین وضعیت اصناف در اهواز با افزایش شیوع کرونا، اظهار کرد: وضعیت اصناف بغرنج و بسیار اسفناک است؛ خریدهای شب عید سال گذشته روی دست اصناف مانده است. امید اصناف به بهتر شدن وضعیت در آستانه شب عید امسال بود اما امسال نیز وضعیت مانند سال گذشته رقم خواهد خورد.وی گفت: متاسفانه وعده های دولت برای کمک به اصناف تنها در حد شعار بوده و به عمل نرسیده است. وقتی که ادارت تعطیل می شوند، کارمندان حقوق خود را دریافت می کنند اما با تعطیل شدن اصناف، عملا درآمد واحدهای صنفی قطع می شود.نایب رئیس اتاق اصناف اهواز افزود: یک سال است که اصناف شرایط مناسبی ندارند و بارها به دنبال اعتصاب بودند که ما جلوی آن ها را گرفتیم. هفته گذشته در در جلسه ای با فرماندار اهواز به آقای عالمی نیسی هشدار دادم که مشکلات اصناف آتش زیر خاکستر هستند و اصناف تاکنون به خوبی همکاری کرده اند.گلزار با اشاره به تعطیلی یک ساله تالارها تصریح کرد: کسی که مراسم عروسی دارد به جای تالار، در باغ ها به صورت غیرقانونی و با عدم رعایت پروتکل های بهداشتی اقدام به برگزاری جشن های خود می کنند. در این یک سال، دولت به جای پیدا کردن راهکار برای تالارها، تنها اقدام به تعطیل کردن آن ها کرد.وی بیان کرد: دولت تمامی مشکلات را بر دوش بازار و اصناف گذاشته است و راحت ترین راهکار برای دولت، تعطیل کردن بازار است. در حال حاضر علی رغم تعطیلی اصناف شاهد تردد مردم در بازار هستیم و دستفروشان جای مغازه داران در بازار را پر کرده اند.انتهای پیام

وب سایت فردا آنلاین یک موتور جستجوی تخصصی خبر است. تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و فردا آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار روز ایران و جهان در حوزه Provinces-استان ها، نشر خبر " وضعیت اصناف اهواز، بغرنج و اسفناک است از منبع ایسنا. "

 

اخبار گوناگون

× ×