روی خط خبر

 درخواست حذف مطلب

موضوع: استان ها منبع: ایسنا
امتیاز: 5 5

خبر "احداث 6 مرکز تفریحی گردشگری در استان اردبیل" در تاریخ ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ از منبع ایسنا با موضوع Provinces-استان ها منتشر گردید.خبر باعنوان "احداث 6 مرکز تفریحی گردشگری در استان اردبیل" از سایت فردا آنلاین در حوزه ی اخبار ایران و جهان

احداث 6 مرکز تفریحی گردشگری در استان اردبیل

مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان اردبیل گفت: در حال حاضر 6 مرکز تفریحی و سرگرمی گردشگری در سطح استان اردبیل در حال احداث است.

ایسنا/اردبیل مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان اردبیل گفت: در حال حاضر 6 مرکز تفریحی و سرگرمی گردشگری در سطح استان اردبیل در حال احداث است. نادر فلاحی صبح امروز، چهارم اسفندماه اظهار کرد: با سرمایه گذاری بخش خصوصی 6 مرکز تفریحی و سرگرمی گردشگری که سه مورد در شهرستان سرعین وسه مورد در شهرستان مشگین شهر واقع شده، در حال احداث است.وی با اشاره به حجم سرمایه گذاری این طرح های گردشگری بیان کرد: در مجموع برای احداث و راه اندازی این مراکز 430 میلیارد تومان سرمایه گذاری می شود که برخی از این پروژه ها پیشرفت بالای 70 درصد دارند.مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان اردبیل افزود: در زمینه ایجاد اشتغال احداث این واحدها نقش تاثیرگذاری دارند به طوری که بهره برداری از این مراکز تفریحی و سرگرمی گردشگری برای بیش از 344 نفر اشتغال ایجاد خواهد کرد.فلاحی ادامه داد: در کنار ایجاد اشتغال، این مراکز نقش و تاثیر بسزایی در جذب و جلب گردشگران به منطقه و رونق صنعت گردشگری در این دو شهرستان خواهد داشت که تلاش و جدیت بر این است تا با پیگیری و مشکلات سرمایه گذاران زمینه ای فراهم شود تا بتوانیم در موعد مقرر شاهد بهره برداری از این طرح ها باشیم.وی با اشاره به طرح های سرمایه گذاری گردشگری در سطح استان عنوان کرد: راه اندازی پروژه های در دست اجرا، رونق و تحول اساسی در بخش گردشگری استان ایجاد خواهد کرد که امیدواریم در ایام پساکرونا این مهم محقق شود.انتهای پیام

وب سایت فردا آنلاین یک موتور جستجوی تخصصی خبر است. تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و فردا آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار روز ایران و جهان در حوزه Provinces-استان ها، نشر خبر " احداث 6 مرکز تفریحی گردشگری در استان اردبیل از منبع ایسنا. "

 

اخبار گوناگون

× ×