روی خط خبر

 درخواست حذف مطلب

موضوع: استان ها منبع: ایسنا
امتیاز: 5 5

خبر "دورهمی موجب ابتلای ۱۷ نفر به کرونا در فسا شد" در تاریخ ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ از منبع ایسنا با موضوع Provinces-استان ها منتشر گردید.خبر باعنوان "دورهمی موجب ابتلای ۱۷ نفر به کرونا در فسا شد" از سایت فردا آنلاین در حوزه ی اخبار ایران و جهان

دورهمی موجب ابتلای ۱۷ نفر به کرونا در فسا شد

معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی فسا از ابتلای ۱۷ نفر به کرونا در بخش شیبکوه این شهرستان پس از برگزاری یک دورهمی خانوادگی خبر داد.

ایسنا/فارس معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی فسا از ابتلای ۱۷ نفر به کرونا در بخش شیبکوه این شهرستان پس از برگزاری یک دورهمی خانوادگی خبر داد. دکتر جلال کریمی بیان کرد: در پی ابتلای یک زن به بیماری کرونا در بخش شیبکوه و رهگیری موارد تماس، مشخص شد فرد مذکور در چند مراسم و دورهمی خانوادگی شرکت کرده است.به گزارش ایسنا به نقل از روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی فسا، او افزود: با انجام تست کرونا از ۴۰ فرد حاضر در این دورهمی ها، تاکنون ۱۷ مورد مثبت شناسایی شده است.کریمی خاطرنشان کرد که از بین ۱۷ فرد مبتلا به کرونای شناسایی شده در این فرآیند، ۳ نفر کودک و ۶ نفر هم افراد بالای ۶۰ سال هستند.معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی فسا با اشاره به عدم توجه به هشدارها، بی تفاوتی و کاهش حساسیت ها در اجرای پروتکل های بهداشتی و برگزاری مراسمات و دورهمی ها، گفت: ویروس کرونای انگلیسی که در حال چرخش در کشور است، مسری تر و کشنده تر از ویروس چینی است و اگر پروتکل های بهداشتی رعایت نشود در ماه های آینده ممکن است شاهد تلفات سنگین انسانی ناشی از کرونای انگلیسی باشیم.کریمی خاطرنشان کرد: حفظ رنگ آبی شهر و پیشگیری از موج چهارم کرونا بستگی به احساس مسوولیت تک تک افراد دارد.او تاکید کرد که مردم با استفاده از ماسک، شست و شوی مرتب دست ها، فاصله گذاری اجتماعی و عدم شرکت در مراسمات و دورهمی ها و دوری از تجمعات از موج چهارم کرونا پیشگیری کنند.انتهای پیام

وب سایت فردا آنلاین یک موتور جستجوی تخصصی خبر است. تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و فردا آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار روز ایران و جهان در حوزه Provinces-استان ها، نشر خبر " دورهمی موجب ابتلای ۱۷ نفر به کرونا در فسا شد از منبع ایسنا. "

 

اخبار گوناگون

× ×