روی خط خبر

 درخواست حذف مطلب

موضوع: استان ها منبع: ایسنا
امتیاز: 5 5

خبر "49 بیمار جدید مبتلا به کرونا در کردستان شناسایی شد" در تاریخ ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ از منبع ایسنا با موضوع Provinces-استان ها منتشر گردید.خبر باعنوان "49 بیمار جدید مبتلا به کرونا در کردستان شناسایی شد" از سایت فردا آنلاین در حوزه ی اخبار ایران و جهان

49 بیمار جدید مبتلا به کرونا در کردستان شناسایی شد

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کردستان از شناسایی ۴۹ بیمار جدید مبتلا به کرونا ویروس در ۲۴ ساعت گذشته تا کنون در استان خبر داد.

ایسنا/کردستان رئیس دانشگاه علوم پزشکی کردستان از شناسایی ۴۹ بیمار جدید مبتلا به کرونا ویروس در ۲۴ ساعت گذشته تا کنون در استان خبر داد. فرزین رضاعی امروز(۴ اسفند) در جمع خبرنگاران اظهار کرد: در حال حاضر ۱۲۵ بیمار مبتلا به کرونا در بیمارستان های استان بستری هستند.وی آمار بستری شدگان در سنندج ۷۸ نفر، سقز ۱۴ نفر، مریوان ۳ نفر، قروه ۵ نفر، بیجار ۳ نفر، کامیاران ۱۰ نفر، دیواندره ۵ نفر، بانه ۶ نفر و دهگلان ۱ نفر اعلام کرد.رئیس دانشگاه علوم پزشکی کردستان تصریح کرد: اکنون ۲۲ نفر بیمار مبتلا به کرونا در بخش ویژه (آی سی یو) بستری هستند.دکتر رضاعی با بیان اینکه در ۲۴ ساعت گذشته تا کنون هیچ بیمار مبتلا به کرونا در استان فوت نشده است، آمار فوت شدگان بر اثر بیماری کرونا در کردستان از ابتدا تا کنون را ۱۰۷۱ نفر عنوان کرد و گفت: از این تعداد ۴۲۷ نفر در سنندج، ۱۸۳ نفر در سقز، ۷۲ نفر در قروه، ۶۹ نفر در کامیاران، ۸۷ نفر در بانه، ۶۲ نفر در دیواندره، ۴۸ نفر در بیجار، ۱۰۳ نفر در مریوان، ۱۷نفر در دهگلان و ۳ نفر در سروآبادجان باختند که همه موارد به صورت بهداشتی و با رعایت دستورالعمل های مرتبط دفن شده اند.رئیس دانشگاه علوم پزشکی کردستان خطاب به شهروندان اظهار کرد: همچنان روند فاصله گذاری اجتماعی، استفاده از ماسک، شست وشوی مرتب دست ها با آب و صابون، اجرای اصول بهداشتی و قرنطینگی را تا قطع زنجیره این ویروس مهلک رعایت کنید در غیر این صورت افزایش تعداد زیاد مبتلایان و مرگ بر اثر کرونا در استان را شاهد خواهیم بود.انتهای پیام

برچسب ها:

وب سایت فردا آنلاین یک موتور جستجوی تخصصی خبر است. تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و فردا آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار روز ایران و جهان در حوزه Provinces-استان ها، نشر خبر " 49 بیمار جدید مبتلا به کرونا در کردستان شناسایی شد از منبع ایسنا. "

 

اخبار گوناگون

× ×