روی خط خبر

 درخواست حذف مطلب

موضوع: استان ها منبع: ایسنا
امتیاز: 5 5

خبر "تعطیلی شهرک‌های نمایشگاه خودرو در اهواز" در تاریخ ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ از منبع ایسنا با موضوع Provinces-استان ها منتشر گردید.خبر باعنوان "تعطیلی شهرک‌های نمایشگاه خودرو در اهواز" از سایت فردا آنلاین در حوزه ی اخبار ایران و جهان

تعطیلی شهرک‌های نمایشگاه خودرو در اهواز

رئیس اتحادیه نمایشگاه داران خودروی اهواز از تعطیلی یک هفته ای شهرک های نمایشگاه خودرو در اهواز به دلیل شرایط قرمز کرونا خبر داد.

ایسنا/خوزستان رئیس اتحادیه نمایشگاه داران خودروی اهواز از تعطیلی یک هفته ای شهرک های نمایشگاه خودرو در اهواز به دلیل شرایط قرمز کرونا خبر داد. عبدالرضا عساکره در گفت وگو با ایسنا، اظهار کرد: از امروز تا پایان هفته، شهرک های نمایشگاه خودرو در اهواز تعطیل شده اند. این تعطیلی به صورت اجباری، مقرر شده است و اگر وضعیت بیماری در اهواز قرمز بماند، این تعطیلی تمدید خواهد شد.وی با اشاره به مشکلات نمایشگاه داران گفت: وعده های دولت برای کمک به صنف ما تنها در حد شعار بوده و جامه عمل نپوشیده است. مقرر شده بود که هزینه مالیات و برگه خوردن چک ها در روزهای تعطیل شده به واسطه شرایط کرونایی بخشیده شود اما در عمل این موضوع عملی نشده است.انتهای پیام

وب سایت فردا آنلاین یک موتور جستجوی تخصصی خبر است. تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و فردا آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار روز ایران و جهان در حوزه Provinces-استان ها، نشر خبر " تعطیلی شهرک‌های نمایشگاه خودرو در اهواز از منبع ایسنا. "

 

اخبار گوناگون

× ×