روی خط خبر

 درخواست حذف مطلب

موضوع: استان ها منبع: ایسنا
امتیاز: 5 5

خبر "بررسی نیازمندی‌های صنعت نان و غلات" در تاریخ ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ از منبع ایسنا با موضوع Provinces-استان ها منتشر گردید.خبر باعنوان "بررسی نیازمندی‌های صنعت نان و غلات" از سایت فردا آنلاین در حوزه ی اخبار ایران و جهان

بررسی نیازمندی‌های صنعت نان و غلات

رویدادی برای بررسی نیازمندی های صنایع نان، غلات و ماکارونی و توانمندی شرکت های دانش بنیان در این زمینه از سوی معاونت علمی وفناوری ریاست جمهوری برگزار می شود.

رویدادی برای بررسی نیازمندی های صنایع نان، غلات و ماکارونی و توانمندی شرکت های دانش بنیان در این زمینه از سوی معاونت علمی وفناوری ریاست جمهوری برگزار می شود. به گزارش ایسنا، رویداد «ارائه نیازهای فناورانه ماکارونی، نان و غلات» یکی از سلسله رویدادهای ارتقای تاب آوری و رقابت پذیری است که با محوریت کانون هماهنگی دانش صنعت و بازار زنجیره گندم، آرد و نان معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، تشکل ها و انجمن های مرتبط با این صنایع در روزهای ۱۲ و ۱۳ اسفند ماه سال جاری در مرکز نوآوری نان و غلات ایران برگزار می شود.هدف اصلی این رویداد ملی، بررسی گلوگاه های این صنایع، یافتن چالش های موجود و پرداختن به راهکارهای ارتقاء کیفی و کمی و رفع موانع تولید موثر و پربازده است و طی آن از یک سو نیازهای فناورانه صنعت ماکارونی، نان و غلات و از سوی دیگر دستاوردهای شرکت های دانش بنیان و خلاق نیز در آن عرضه خواهد شد.بر اساس اعلام مرکز اطلاع رسانی معاونت علمی، از محورهای اصلی این رویداد پرداختن به مواردی چون بهبود کیفیت در فرآیند پالایش غلات، افزودنی های مناسب با شاخص های کم ترین هزینه و بالاترین کیفیت، ارتقای دقت و کیفیت در فرآیندهای کنترل کیفی، افزایش اثربخشی آنزیم­ ها و افزودنی ­ها و ارتقای ارزش غذایی محصولات است.انتهای پیام

وب سایت فردا آنلاین یک موتور جستجوی تخصصی خبر است. تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و فردا آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار روز ایران و جهان در حوزه Provinces-استان ها، نشر خبر " بررسی نیازمندی‌های صنعت نان و غلات از منبع ایسنا. "

 

اخبار گوناگون

× ×