روی خط خبر

 درخواست حذف مطلب

موضوع: استان ها منبع: ایسنا
امتیاز: 5 5

خبر "خراسان رضوی به ۱۰ درجه زیر صفر می‌رسد/بارش پراکنده برف و باران" در تاریخ ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ از منبع ایسنا با موضوع Provinces-استان ها منتشر گردید.خبر باعنوان "خراسان رضوی به ۱۰ درجه زیر صفر می‌رسد/بارش پراکنده برف و باران" از سایت فردا آنلاین در حوزه ی اخبار ایران و جهان

خراسان رضوی به ۱۰ درجه زیر صفر می‌رسد/بارش پراکنده برف و باران

کارشناس اداره کل هواشناسی خراسان رضوی گفت: از روز چهارشنبه تا ابتداء هفته آینده کاهش قابل ملاحظه دما  در سطح استان خواهیم داشت و در مناطق سرد سیر استان دما به ۱۰ درجه زیر صفر و کمتر از آن می رسد.

ایسنا/خراسان رضوی کارشناس اداره کل هواشناسی خراسان رضوی گفت: از روز چهارشنبه تا ابتداء هفته آینده کاهش قابل ملاحظه دما در سطح استان خواهیم داشت و در مناطق سرد سیر استان دما به ۱۰ درجه زیر صفر و کمتر از آن می رسد. زهرا آهنگرزاده در گفت وگو با ایسنا درمورد وضعیت جوی خراسان رضوی اظهار کرد: امروز افزایش ابرناکی در استان خواهیم داشت. همچنین احتمال بارش های خفیف و پراکنده در مناطق مرتفع شمال و برخی نقاط شرقی استان وجود دارد.وی ادامه داد: فردا پدیده غالب در ساعات بعد ازظهر وزش باد خصوصا در مناطق غربی استان خواهد بود. همچنین عصر و فردا شب و روز چهارشنبه تا ساعتی از جمعه استان تحت تاثیر سامانه ناپایدار قرار می گیرد و شاهد ابرناکی، افزایش سرعت باد و در مناطقی وزش باد شدید، همراه با بارش های پراکنده به شکل بارش باران وبرف خصوصا در مناطق شمالی استان خواهیم بود.آهنگرزاده اظهار کرد: در بیست و یک ساعت گذشته در مشهد نوسانات دما بین دو و۱۰ درجه بوده است. همچنین بیشترین سرعت باد در سبزوار۴۳ کیلومتر در ساعت بوده است. انتهای پیام

وب سایت فردا آنلاین یک موتور جستجوی تخصصی خبر است. تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و فردا آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار روز ایران و جهان در حوزه Provinces-استان ها، نشر خبر " خراسان رضوی به ۱۰ درجه زیر صفر می‌رسد/بارش پراکنده برف و باران از منبع ایسنا. "

 

اخبار گوناگون

× ×