روی خط خبر

  • اجتماعی
  • ایسنا
  • روند افزایشی کرونا در خوزستان/بر رعایت اصول بهداشتی پایبند باشید
 درخواست حذف مطلب

موضوع: اجتماعی منبع: ایسنا
امتیاز: 5 5

خبر "روند افزایشی کرونا در خوزستان/بر رعایت اصول بهداشتی پایبند باشید" در تاریخ ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ از منبع ایسنا با موضوع social-اجتماعی منتشر گردید.خبر باعنوان "روند افزایشی کرونا در خوزستان/بر رعایت اصول بهداشتی پایبند باشید" از سایت فردا آنلاین در حوزه ی اخبار ایران و جهان

روند افزایشی کرونا در خوزستان/بر رعایت اصول بهداشتی پایبند باشید

سخنگوی وزارت بهداشت با اشاره به ادامه روند افزایشی شیوع کرونا در استان خوزستان، از مردم این استان خواست تا بر رعایت اصول بهداشتی پایبند باشند.

سخنگوی وزارت بهداشت با اشاره به ادامه روند افزایشی شیوع کرونا در استان خوزستان، از مردم این استان خواست تا بر رعایت اصول بهداشتی پایبند باشند. به گزارش ایسنا، دکتر سیما سادات لاری، گفت: روند موارد بستری روزانه در استان خوزستان به شدت در حال افزایش است و متاسفانه این استان از جمله استان های با کمترین میزان رعایت پروتکل های بهداشتی است. با توجه به گردش ویروس موتاسیون یافته در این استان و سایر استان ها و قدرت سرایت بالای آن ادامه روند کاهشی در رعایت پروتکل های بهداشتی می تواند فاجعه بار باشد.وی افزود: امیدواریم استان خوزستانی های عزیز ضمن رعایت اصول سه گانه بهداشتی شامل استفاده از ماسک، فاصله گذاری اجتماعی و شستن دست ها و همچنین پرهیز از تردد غیر ضروری و خودداری از حضور در تجمعات و عروسی و عزا کمک کنند تا با یاری همکاران ما شاهد توقف روند روبه گسترش بیماری در کشور باشیم.انتهای پیام

وب سایت فردا آنلاین یک موتور جستجوی تخصصی خبر است. تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و فردا آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار روز ایران و جهان در حوزه social-اجتماعی، نشر خبر " روند افزایشی کرونا در خوزستان/بر رعایت اصول بهداشتی پایبند باشید از منبع ایسنا. "

 

اخبار گوناگون

× ×