روی خط خبر

 درخواست حذف مطلب

موضوع: استان ها منبع: ایسنا
امتیاز: 5 5

خبر "پرداخت تسهیلات حمایتی به ۶۷۶ واحد صنفی و تولیدی در اهر" در تاریخ ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ از منبع ایسنا با موضوع Provinces-استان ها منتشر گردید.خبر باعنوان "پرداخت تسهیلات حمایتی به ۶۷۶ واحد صنفی و تولیدی در اهر" از سایت فردا آنلاین در حوزه ی اخبار ایران و جهان

پرداخت تسهیلات حمایتی به ۶۷۶ واحد صنفی و تولیدی در اهر

فرماندار اهر از پرداخت بیش از ۸۵ میلیارد ریال تسهیلات حمایتی به ۶۷۶ واحد صنفی، مراکز تولیدی و صنعتی آسیب دیده از شیوع کرونا در این شهرستان خبر داد.

ایسنا/آذربایجان شرقی فرماندار اهر از پرداخت بیش از ۸۵ میلیارد ریال تسهیلات حمایتی به ۶۷۶ واحد صنفی، مراکز تولیدی و صنعتی آسیب دیده از شیوع کرونا در این شهرستان خبر داد. رسول خدابخش در جلسه رفع موانع و آسیب های اصناف و تولیدکنندگان شهرستان اهر گفت: متاسفانه در جریان شیوع بیماری کرونا در این شهرستان بیش از ۱۱۱۰ واحد صنفی، مرکز تولیدی و صنعت دچار ضرر و زیان شدند.وی افزود: برای جبران و حمایت از کسب و کارهای آسیب دیده از کرونا، دولت با پرداخت تسهیلات حمایتی سعی در جبران این خسارت کرد که سهم اهر از این تسهیلات حمایتی بیش از ۱۶۷ میلیارد ریال است.به گزارش ایسنا، خدابخش با بیان اینکه در این راستا ۳۴۵ واحد صنفی و کسب و کارهای آسیب دیده از کرونا به بانک های عامل جهت دریافت بیش از ۷۳ میلیارد ریال تسهیلات حمایتی معرفی شده اند، گفت: لازم است بانک های عامل نیز نسبت به پرداخت به موقع این تسهیلات به آسیب دیدگان کرونایی نهایت همکاری را داشته باشند.انتهای پیام

وب سایت فردا آنلاین یک موتور جستجوی تخصصی خبر است. تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و فردا آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار روز ایران و جهان در حوزه Provinces-استان ها، نشر خبر " پرداخت تسهیلات حمایتی به ۶۷۶ واحد صنفی و تولیدی در اهر از منبع ایسنا. "

 

اخبار گوناگون

× ×