روی خط خبر

 درخواست حذف مطلب

موضوع: استان ها منبع: ایسنا
امتیاز: 5 5

خبر "مراسم معنوی «اعتکاف» را در خانه‌های خود برگزار کنیم" در تاریخ ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ از منبع ایسنا با موضوع Provinces-استان ها منتشر گردید.خبر باعنوان "مراسم معنوی «اعتکاف» را در خانه‌های خود برگزار کنیم" از سایت فردا آنلاین در حوزه ی اخبار ایران و جهان

مراسم معنوی «اعتکاف» را در خانه‌های خود برگزار کنیم

مسئول ستاد برگزاری اعتکاف استان همدان گفت: با توجه به تعطیلی اعتکاف در سطح کشور از مردم می خواهیم امسال این مراسم معنوی را در منازل خود برگزار کنند.

ایسنا/همدان مسئول ستاد برگزاری اعتکاف استان همدان گفت: با توجه به تعطیلی اعتکاف در سطح کشور از مردم می خواهیم امسال این مراسم معنوی را در منازل خود برگزار کنند. مهدی صلواتیان در گفت وگو با ایسنا، اظهار کرد: با در نظر گرفتن شرایط فعلی، بر آن شدیم با تبلیغاتی درباره انجام این مراسم و آماده سازی معنوی مردم در منازل این فرهنگ معنوی را ترویج دهیم.وی با بیان اینکه مراسم اعتکاف باید در مساجد اربعه و ترجیحاً در مساجد جامع انجام شود اما امسال با توجه به شیوع بیماری کرونا امکان برگزاری در مساجد وجود ندارد، تصریح کرد: بنرهایی در نظر گرفته شده که در سطح شهر نصب خواهد شد و مردم را به انجام امور عبادی تشویق می کند و اثرات اعتکاف در این تبلیغات نمایان است.مسئول ستاد برگزاری اعتکاف استان همدان خاطرنشان کرد: سه برنامه شام میلاد حضرت علی(ع) بعد از نماز مغرب و عشاء، شب وفات حضرت زینب(س) پس از نماز مغرب و عشاء و اعمال ام داود بعد از نماز ظهر به صورت مجازی برگزار خواهند شد و مردم می توانند از طریق سامانه هایی که در نظر گرفته شده آن ها را مشاهده کنند.صلواتیان اضافه کرد: سامانه ای طراحی شده و پیامک هایی برای افراد ارسال می شود که نسبت به انجام اعمال کدهایی به آن ها داده شده و طبق آن مشخص می شود هر فرد چه اعمالی را انجام داده است.به گزارش ایسنا، مراسم اعتکاف هر ساله همزمان با ایام البیض از سیزدهم تا پانزدهم رجب در مساجد برگزار می شود.انتهای پیام

وب سایت فردا آنلاین یک موتور جستجوی تخصصی خبر است. تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و فردا آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار روز ایران و جهان در حوزه Provinces-استان ها، نشر خبر " مراسم معنوی «اعتکاف» را در خانه‌های خود برگزار کنیم از منبع ایسنا. "

 

اخبار گوناگون

× ×