روی خط خبر

 درخواست حذف مطلب

موضوع: استان ها منبع: ایسنا
امتیاز: 5 5

خبر "حضور همدان در چهاردهمین نمایشگاه بین‌المللی گردشگری" در تاریخ ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ از منبع ایسنا با موضوع Provinces-استان ها منتشر گردید.خبر باعنوان "حضور همدان در چهاردهمین نمایشگاه بین‌المللی گردشگری" از سایت فردا آنلاین در حوزه ی اخبار ایران و جهان

حضور همدان در چهاردهمین نمایشگاه بین‌المللی گردشگری

معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان همدان از حضور این استان در یازدهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری و صنایع وابسته در تهران خبر داد.

ایسنا/همدان معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان همدان از حضور این استان در یازدهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری و صنایع وابسته در تهران خبر داد. علی خاکسار ادامه داد: این نمایشگاه از تاریخ ۵ تا ۸ اسفند ماه ۹۹ در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار می شود و همدان با در اختیار گرفتن ۱۷۰ متر مربع غرفه و انجام طراحی و غرفه آرایی بسیار شکیل با حضور تمامی فعالان گردشگری استان شرکت و ظرفیت های گردشگری همدان را معرفی می کند.وی بیان کرد: معرفی ظرفیت های گردشگری استان از طریق ویدئو وال، معرفی سوغات وصنایع دستی و نشست های چهره به چهره با فعالان گردشگری از مهمترین برنامه های استان است.خاکسار گفت: در این نمایشگاه، نمایندگان شهرهای دارای برند جهانی ملایر و لالجین، تشکل های حرفه ای گردشگری، شرکت های گردشگری نظیر علیصدر و تله کابین حضور خواهند داشت.به گزارش ایسنا و به نقل از روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان همدان خاکسار خاطرنشان کرد: ستاد برگزاری نمایشگاه ها تمهیدات لازم را به منظور رعایت پروتکل های بهداشتی و اصول فاصله گذاری اجتماعی در پیشگیری از بیماری کرونا اندیشیده است.انتهای پیام

وب سایت فردا آنلاین یک موتور جستجوی تخصصی خبر است. تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و فردا آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار روز ایران و جهان در حوزه Provinces-استان ها، نشر خبر " حضور همدان در چهاردهمین نمایشگاه بین‌المللی گردشگری از منبع ایسنا. "

 

اخبار گوناگون

× ×