روی خط خبر

 درخواست حذف مطلب

موضوع: استان ها منبع: ایسنا
امتیاز: 5 5

خبر "فعالیت ۲۶ مرکز نیکوکاری تخصصی اشتغال در استان سمنان" در تاریخ ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ از منبع ایسنا با موضوع Provinces-استان ها منتشر گردید.خبر باعنوان "فعالیت ۲۶ مرکز نیکوکاری تخصصی اشتغال در استان سمنان" از سایت فردا آنلاین در حوزه ی اخبار ایران و جهان

فعالیت ۲۶ مرکز نیکوکاری تخصصی اشتغال در استان سمنان

معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد استان سمنان از فعالیت ۲۶ مرکز تخصصی اشتغال در استان سمنان خبر داد و گفت: این مراکز در حوزه های اشتغال، فرهنگی، درمان، اصناف و علمی و پژوهشی در حال فعالیت هستند.

ایسنا/سمنان معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد استان سمنان از فعالیت ۲۶ مرکز تخصصی اشتغال در استان سمنان خبر داد و گفت: این مراکز در حوزه های اشتغال، فرهنگی، درمان، اصناف و علمی و پژوهشی در حال فعالیت هستند. حسن ویلان، معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد از فعالیت ۱۰۳ مرکز نیکوکاری و تعامل با کمیته امداد استان سمنان خبر داد و گفت: از این مجموع ۲۶ مرکز به صورت تخصصی در حال فعالیت هستند.وی فعالیت هشت مرکز نیکوکاری درزمینهٔ اشتغال، هفت مرکز نیکوکاری درزمینهٔ فرهنگی، سه درمان، پنج مرکز در حوزه اصناف و سه مرکز علمی و پژوهشی مستقر در دانشگاه های سراسر استان دانست و خاطرنشان کرد: ۷۷ مرکز دیگر درزمینهٔ معیشت، تأمین جهیزیه، تعمیرات مسکن، مشاوره و سایر خدمات حمایتی مشغول به کار هستند.ویلان با اشاره به اینکه تاکنون مشارکت های مردمی از طریق مراکز نیکوکاری به ۸۰ میلیارد تومان از ابتدای سال تاکنون رسیده است تصریح کرد: این مشارکت نسبت به سال گذشته با رشد ۱۰۰ درصدی همراه شده است.انتهای پیام

وب سایت فردا آنلاین یک موتور جستجوی تخصصی خبر است. تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و فردا آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار روز ایران و جهان در حوزه Provinces-استان ها، نشر خبر " فعالیت ۲۶ مرکز نیکوکاری تخصصی اشتغال در استان سمنان از منبع ایسنا. "

 

اخبار گوناگون

× ×