روی خط خبر

 درخواست حذف مطلب

موضوع: استان ها منبع: ایسنا
امتیاز: 5 5

خبر "ابتلای ۱۵۸ مورد کرونای مثبت جدید و یک فوتی در لرستان" در تاریخ ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ از منبع ایسنا با موضوع Provinces-استان ها منتشر گردید.خبر باعنوان "ابتلای ۱۵۸ مورد کرونای مثبت جدید و یک فوتی در لرستان" از سایت فردا آنلاین در حوزه ی اخبار ایران و جهان

ابتلای ۱۵۸ مورد کرونای مثبت جدید و یک فوتی در لرستان

معاون بهداشتی و دبیر ستاد مبارزه با کرونا دانشگاه علوم پزشکی لرستان از ابتلای ابتلای ۱۵۸ مورد کرونای مثبت جدید در استان خبر داد.

ایسنا/لرستان معاون بهداشتی و دبیر ستاد مبارزه با کرونا دانشگاه علوم پزشکی لرستان از ابتلای ابتلای ۱۵۸ مورد کرونای مثبت جدید در استان خبر داد. مریم کوشکی در گفت وگو با ایسنا اظهار کرد: از ابتدای شیوع بیماری ویروس کرونا تا پایان روز دوم اسفندماه ۲۱۲ هزار و ۴۱۱ نمونه تست ارسالی انجام شده است.وی تصریح کرد: از این تعداد ۲۱۰ هزار و ۹۵۴ نمونه تست جواب داده شده که ۶۶ هزار و ۴۵۳ نمونه تست مثبت بوده است.معاون بهداشتی و دبیر ستاد مبارزه با کرونا دانشگاه علوم پزشکی لرستان خاطرنشان کرد: همچنین از تعداد تست جواب داده شده ۱۴۴ هزار و ۴۸۴ مورد منفی بوده است.کوشکی یادآور شد: متأسفانه تاکنون بر اثر بیماری کرونا ویروس۱۳۴۵ نفر در استان جان خود را از دست داده اند.وی با تاکید براینکه کرونای انگلیسی پشت دروازه های لرستان قرار دارد، تصریح کرد: برای جلوگیری از تشدید کرونا ویروس از هرگونه تجمع، ترددهای غیرضروری اجتناب و حتما در محیط های مسقف از تهویه مناسب فضا استفاده شود و این مهمترین راه پیشگیری از بیماری است.دبیر ستاد مبارزه با کرونا دانشگاه علوم پزشکی لرستان گفت: مردم استان از خود و فرزندانشان در برابر این بیماری مراقبت کنند.کوشکی عنوان کرد: تعداد بیماران بستری شده در مراکز درمانی و بیمارستان های لرستان که مشکوک و قطعی هستند۱۴۴ نفر گزارش شده است.به گزارش ایسنا، بر اساس آمار روزهای یکم و دوم اسفندماه ۱۵۸ مورد تست مثبت جدید به همراه یک نفر فوتی گزارش شده است.انتهای پیام

وب سایت فردا آنلاین یک موتور جستجوی تخصصی خبر است. تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و فردا آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار روز ایران و جهان در حوزه Provinces-استان ها، نشر خبر " ابتلای ۱۵۸ مورد کرونای مثبت جدید و یک فوتی در لرستان از منبع ایسنا. "

 

اخبار گوناگون

× ×