روی خط خبر

 درخواست حذف مطلب

موضوع: استان ها منبع: ایسنا
امتیاز: 5 5

خبر "سامانه بارشی شمال سیستان و بلوچستان فرا می گیرد" در تاریخ ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ از منبع ایسنا با موضوع Provinces-استان ها منتشر گردید.خبر باعنوان "سامانه بارشی شمال سیستان و بلوچستان فرا می گیرد" از سایت فردا آنلاین در حوزه ی اخبار ایران و جهان

سامانه بارشی شمال سیستان و بلوچستان فرا می گیرد

رئیس گروه پیش بینی و هشدار سریع هواشناسی سیستان و بلوچستان گفت: بر اساس جدیدترین نقشه های هواشناسی سامانه بارشی پنجشنبه در شمال استان فعال می شود.

ایسنا/سیستان و بلوچستان رئیس گروه پیش بینی و هشدار سریع هواشناسی سیستان و بلوچستان گفت: بر اساس جدیدترین نقشه های هواشناسی سامانه بارشی پنجشنبه در شمال استان فعال می شود. علی ملاشاهی در گفت وگو با ایسنا اظهار کرد: منطقه اثر این سامانه بارشی شمال استان است و همراه با رگبار باران، رعد و برق و بادهای شدید لحظه ای است.وی افزود: انتظار می رود بارش های این سامانه سبب جاری شدن موقتی رواناب و لغزندگی جاده ها شود و به صورت موقت اختلال در رفت و آمد خودروها را نیز سبب شود.رئیس گروه پیش بینی و هشدار سریع هواشناسی سیستان و بلوچستان ادامه داد: توصیه می شود در زمان ابرناکی و فعالیت سامانه بارشی از صعود به ارتفاعات خودداری شود و در ترددهای جاده ای نیز با احتیاط عمل شود.ملاشاهی ادامه داد: از ابتدای زمستان تا کنون هیچ سامانه بارشی موثری در سیستان و بلوچستان فعالیت نکرده است. البته بارش روز گذشته زاهدان بسیار خفیف بود به طوریکه قابل اندازه گیری نبوده است.انتهای پیام

وب سایت فردا آنلاین یک موتور جستجوی تخصصی خبر است. تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و فردا آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار روز ایران و جهان در حوزه Provinces-استان ها، نشر خبر " سامانه بارشی شمال سیستان و بلوچستان فرا می گیرد از منبع ایسنا. "

 

اخبار گوناگون

× ×