روی خط خبر

 درخواست حذف مطلب

موضوع: عکس و چندرسانه ای منبع: ایسنا
امتیاز: 5 5

خبر "ایسنا - عزاداری روز شهادت حضرت زهرا (س)" در تاریخ ۱۳۹۹/۱۰/۲۸ از منبع ایسنا با موضوع multimedia-عکس و چندرسانه ای منتشر گردید.خبر باعنوان "ایسنا - عزاداری روز شهادت حضرت زهرا (س)" از سایت فردا آنلاین در حوزه ی اخبار ایران و جهان

ایسنا - عزاداری روز شهادت حضرت زهرا (س)

در سالروز شهادت حضرت فاطمه زهرا (س) به دلیل شیوع ویروس کرونا، دسته های عزاداری برای آن حضرت حرکت نکرده و با رعایت پروتکل های بهداشتی و فاصله اجتماعی در خیابان شهداء قم مستقر و به عزاداری و مدیحه سرایی در رثای ایشان پرداختند. در این مراسم آیت الله وحید خراسانی از مراجع عظام تقلید و آیت الله آملی لاریجانی نیز حضور داشتند.

در سالروز شهادت حضرت فاطمه زهرا (س) به دلیل شیوع ویروس کرونا، دسته های عزاداری برای آن حضرت حرکت نکرده و با رعایت پروتکل های بهداشتی و فاصله اجتماعی در خیابان شهداء قم مستقر و به عزاداری و مدیحه سرایی در رثای ایشان پرداختند. در این مراسم آیت الله وحید خراسانی از مراجع عظام تقلید و آیت الله آملی لاریجانی نیز حضور داشتند.احمد ظهرابی۲۸ دی ۱۳۹۹ / ۱۳:۴۹

وب سایت فردا آنلاین یک موتور جستجوی تخصصی خبر است. تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و فردا آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار روز ایران و جهان در حوزه multimedia-عکس و چندرسانه ای، نشر خبر " ایسنا - عزاداری روز شهادت حضرت زهرا (س) از منبع ایسنا. "

 

اخبار گوناگون

× ×