روی خط خبر

  • استان ها
  • ایسنا
  • امیدوارم بدشانسی دست از سر فولاد بردارد / بازیکنان پرسپولیس مدنظر ما بودند
 درخواست حذف مطلب

موضوع: استان ها منبع: ایسنا
امتیاز: 5 5

خبر "امیدوارم بدشانسی دست از سر فولاد بردارد / بازیکنان پرسپولیس مدنظر ما بودند" در تاریخ ۱۳۹۹/۱۰/۲۸ از منبع ایسنا با موضوع Provinces-استان ها منتشر گردید.خبر باعنوان "امیدوارم بدشانسی دست از سر فولاد بردارد / بازیکنان پرسپولیس مدنظر ما بودند" از سایت فردا آنلاین در حوزه ی اخبار ایران و جهان

امیدوارم بدشانسی دست از سر فولاد بردارد / بازیکنان پرسپولیس مدنظر ما بودند

مربی تیم فوتبال فولاد خوزستان گفت: امیدوارم بدشانسی ها دست از سر ما بردارد و بتوانیم نسبت به بازی ای که انجام می دهیم به حق مان برسیم. 

ایسنا/خوزستان مربی تیم فوتبال فولاد خوزستان گفت: امیدوارم بدشانسی ها دست از سر ما بردارد و بتوانیم نسبت به بازی ای که انجام می دهیم به حق مان برسیم. مهدی هاشمی نسب در نشست خبری پیش از بازی با پرسپولیس، اظهارکرد: می دانیم که یک بازی مهم داریم و مهم از این نظر که با تیم پرمهره پرسپولیس بازی داریم. بازیکن هایی که ابتدای فصل به این تیم اضافه شدند، گزینه های ما برای فعالیت در فولاد بودند که باتوجه به شرایط مالی نتوانستیم آن ها را به خدمت بگیریم.به گزارش ایسنا، وی عنوان کرد: بدشانسی هایی در دیدار با سپاهان گریبان گیر ما بود و نتوانستیم از موقعیت هایمان پس از زدن گل اول استفاده کنیم که امیدوارم این بدشانسی ها دست از سر ما بردارد و بتوانیم نسبت به بازی ای که انجام می دهیم به حق مان برسیم. مربی تیم فوتبال فولاد خوزستان با بیان این که امیدوارم بازی خوب شود و همه از تماشای آن لذت ببرند، گفت: ما فولاد هستیم و امیدوارم با یک بازی خوب بتوانیم امتیازات لازم را به دست آوریم.انتهای پیام

وب سایت فردا آنلاین یک موتور جستجوی تخصصی خبر است. تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و فردا آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار روز ایران و جهان در حوزه Provinces-استان ها، نشر خبر " امیدوارم بدشانسی دست از سر فولاد بردارد / بازیکنان پرسپولیس مدنظر ما بودند از منبع ایسنا. "

 

اخبار گوناگون

× ×