روی خط خبر

 درخواست حذف مطلب

موضوع: استان ها منبع: ایسنا
امتیاز: 5 5

خبر "کرونا ۲ شهروند اردبیلی را به کام مرگ کشاند" در تاریخ ۱۳۹۹/۱۰/۲۸ از منبع ایسنا با موضوع Provinces-استان ها منتشر گردید.خبر باعنوان "کرونا ۲ شهروند اردبیلی را به کام مرگ کشاند" از سایت فردا آنلاین در حوزه ی اخبار ایران و جهان

کرونا ۲ شهروند اردبیلی را به کام مرگ کشاند

رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان اردبیل گفت: در ۲۴ ساعت گذشته ۳۳ بیمار جدید مبتلا به کرونا در مراکز درمانی استان اردبیل بستری و ۲ بیمار جان خود را از دست داده است.

ایسنا/اردبیل رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان اردبیل گفت: در ۲۴ ساعت گذشته ۳۳ بیمار جدید مبتلا به کرونا در مراکز درمانی استان اردبیل بستری و ۲ بیمار جان خود را از دست داده است. شهرام حبیب زاده ۲۸ دی در جمع خبرنگاران با بیان این مطلب اظهار کرد: از ۳۳ بیمار بستری شده جدید، ۱۸ نفر از اردبیل، ۷ نفر از پارس آباد، ۲ نفر از مشگین شهر، ۳ نفر از گرمی و ۳ نفر از خلخال هستند.رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی استان اردبیل ادامه داد: همچنین ۱۹ بیمار کرونایی نیز با بهبودی نسبی از بیمارستان های استان اردبیل مرخص شدند.حبیب زاده خاطرنشان کرد: در حال حاضر شمار کل بیماران بستری در استان اردبیل ۲۰۱ نفر است که از این تعداد ۶۲ نفر در بخش مراقبت های ویژه آی سی یو قرار دارند.به گفته وی هم اکنون وضعیت شهرستان های اردبیل، نیر، نمین، کوثر، مشگین شهر، گرمی، بیله سوار و اصلاندوز آبی بوده و شهرستان های سرعین، خلخال و پارس آباد نیز در وضعیت آبی هستند.انتهای پیام

وب سایت فردا آنلاین یک موتور جستجوی تخصصی خبر است. تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و فردا آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار روز ایران و جهان در حوزه Provinces-استان ها، نشر خبر " کرونا ۲ شهروند اردبیلی را به کام مرگ کشاند از منبع ایسنا. "

 

اخبار گوناگون

× ×