روی خط خبر

 درخواست حذف مطلب

موضوع: استان ها منبع: ایسنا
امتیاز: 5 5

خبر "چرا حضرت زهرا (س) الگویی برای همه است؟" در تاریخ ۱۳۹۹/۱۰/۲۸ از منبع ایسنا با موضوع Provinces-استان ها منتشر گردید.خبر باعنوان "چرا حضرت زهرا (س) الگویی برای همه است؟" از سایت فردا آنلاین در حوزه ی اخبار ایران و جهان

چرا حضرت زهرا (س) الگویی برای همه است؟

نماینده مردم خوزستان در مجلس خبرگان رهبری معتقد است: با توجه به ارزش های متعالی حضرت زهرا (س) ایشان برای همه مردم الگو است چون ارزش های متعالی ایشان در محدوده زمان و مکان خاصی نیست.

ایسنا/خوزستان نماینده مردم خوزستان در مجلس خبرگان رهبری معتقد است: با توجه به ارزش های متعالی حضرت زهرا (س) ایشان برای همه مردم الگو است چون ارزش های متعالی ایشان در محدوده زمان و مکان خاصی نیست. آیت الله محسن حیدری در گفت وگو با ایسنا، با تسلیت سالروز شهادت حضرت فاطمه الزهرا (س) بیان کرد: ویژگی های حضرت زهرا (س) ویژگی های یک انسان کامل است؛ انسانی که کمالاتش در زمینه های مختلف به فعلیت رسیده است.وی افزود: توانایی در انجام مسایل اجتماعی، سیاسی، دنیوی، اخلاق و منش، خانه داری در شخصیت حضرت زهرا (س) تجلی دارد و در سیره ایشان قابل ملاحظه است.حیدری با بیان این که ارزش های حضرت زهرا (س) مربوط به فطرت الهی است گفت: فطرت الهی تغییرپذیر نیست اما ارزش های الهی که در وجود حضرت زهرا (س) تجلی پیدا کرده برای زمان های متفاوت است.وی ادامه داد: حضرت فاطمه (س) الگوی متعالی و برتر انسانی و الهی است و دارای ارزش های الهی مافوق زمان و مکان است.حیدری گفت: تقرب به خدا، عبادت های شبانه، تربیت فرزندان، دلسوزی های فراوان نسبت به اقشار فقیر و ضعیف جامعه، ولایت مداری، ایثار و بزرگواری و بصریت حضرت زهرا (س) نسبت به زمانه خود باید مورد توجه قرار بگیرد و همه مردم به ویژه زنان ایشان را الگوی خود قرار دهند. انتهای پیام

وب سایت فردا آنلاین یک موتور جستجوی تخصصی خبر است. تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و فردا آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار روز ایران و جهان در حوزه Provinces-استان ها، نشر خبر " چرا حضرت زهرا (س) الگویی برای همه است؟ از منبع ایسنا. "

 

اخبار گوناگون

× ×