روی خط خبر

 درخواست حذف مطلب

موضوع: استان ها منبع: ایسنا
امتیاز: 5 5

خبر "بستری شدن بیش از ۱۵۰ بیمار مشکوک به کرونا در استان یزد" در تاریخ ۱۳۹۹/۱۰/۲۸ از منبع ایسنا با موضوع Provinces-استان ها منتشر گردید.خبر باعنوان "بستری شدن بیش از ۱۵۰ بیمار مشکوک به کرونا در استان یزد" از سایت فردا آنلاین در حوزه ی اخبار ایران و جهان

بستری شدن بیش از ۱۵۰ بیمار مشکوک به کرونا در استان یزد

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی یزد با اشاره به بستری بیش از ۱۵۰ بیمار مشکوک به کرونا در استان یزد، تاکید کرد: کرونا همچنان در کمین است و نباید گمان کرد که این بیماری به پایان رسیده است.

ایسنا/یزد سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی یزد با اشاره به بستری بیش از ۱۵۰ بیمار مشکوک به کرونا در استان یزد، تاکید کرد: کرونا همچنان در کمین است و نباید گمان کرد که این بیماری به پایان رسیده است. دکتر «ابراهیم سلمانی» گفت: هم اکنون ۱۵۵ بیمار مشکوک به کرونا در بیمارستان های استان بستری هستند.وی ادامه داد: از این تعداد، ۴۶ بیمار در بخش مراقبت های ویژه حضور داشته و خدمات دریافت می کنند.به گزارش ایسنا و به نقل از وبدا یزد، سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی یزد خاطرنشان کرد: کرونا همچنان در کمین است و در صورت غفلت و عادی انگاری اوضاع بار دیگر شاهد افزایش ابتلا و مرگ و میر در استان یزد خواهیم بود.انتهای پیام

وب سایت فردا آنلاین یک موتور جستجوی تخصصی خبر است. تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و فردا آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار روز ایران و جهان در حوزه Provinces-استان ها، نشر خبر " بستری شدن بیش از ۱۵۰ بیمار مشکوک به کرونا در استان یزد از منبع ایسنا. "

 

اخبار گوناگون

× ×