روی خط خبر

  • اجتماعی
  • ایسنا
  • افزایش موارد جدید ابتلا به کرونا در چین و ساخت ۶ بیمارستان دیگر
 درخواست حذف مطلب

موضوع: اجتماعی منبع: ایسنا
امتیاز: 5 5

خبر "افزایش موارد جدید ابتلا به کرونا در چین و ساخت ۶ بیمارستان دیگر" در تاریخ ۱۳۹۹/۱۰/۲۸ از منبع ایسنا با موضوع social-اجتماعی منتشر گردید.خبر باعنوان "افزایش موارد جدید ابتلا به کرونا در چین و ساخت ۶ بیمارستان دیگر" از سایت فردا آنلاین در حوزه ی اخبار ایران و جهان

افزایش موارد جدید ابتلا به کرونا در چین و ساخت ۶ بیمارستان دیگر

چین برای مقابله با افزایش عفونت های جدید کووید-۱۹ که دولت می گوید مهار آن دشوارتر است از روز شنبه ساخت یک بیمارستان ۱۵۰۰ اتاقی را به اتمام رساند و افراد آلوده یا کالاهایی که از خارج از کشور می آید را مقصر این شیوع مجدد دانست.

چین برای مقابله با افزایش عفونت های جدید کووید-۱۹ که دولت می گوید مهار آن دشوارتر است از روز شنبه ساخت یک بیمارستان ۱۵۰۰ اتاقی را به اتمام رساند و افراد آلوده یا کالاهایی که از خارج از کشور می آید را مقصر این شیوع مجدد دانست. به گزارش ایسنا، خبرگزاری رسمی شینهوا اعلام کرد این بیمارستان یکی از شش بیمارستانی است که با مجموع شش هزار و ۵۰۰ اتاق در نانگونگ، جنوب پکن در استان هبی در حال ساخت است.چین نخستین کشوری بود که ویروس کرونا در اواخر سال ۲۰۱۹ در آن پیدا شد. این ویروس در مرکز شهر ووهان شناسایی شد اما از ماه دسامبر موارد ابتلا افزایش یافت.خبرگزاری شینهوا اعلام کرده که در مجموع ۶۴۵ نفر در نانگونگ و مرکز استان هبی، شیجیازژوانگ تحت درمان هستند. ویروس کرونا در پکن و استان های هیلونگ جیانگ و لیائونینگ در شمال شرقی و سیچوان در جنوب غربی یافت شده است و کمیسیون بهداشت ملی چین گفته که عفونت های جدید به طور غیرمعمولی سریع گسترش می یابند.دولت چین گفته که این بیماری ممکن است از خارج از کشور نشات گرفته باشد و گفته که ویروس در مواد غذایی وارداتی، بیشتر ماهیان منجمد کشف شده است، گرچه دانشمندان خارجی در این مورد تردید دارند.به گزارش ایندیپندنت، در همین حال، محققان اعزامی از سوی سازمان بهداشت جهانی در ووهان، آماده بررسی ریشه ویروس بودند. این تیم که روز پنجشنبه وارد این کشور شده، در قرنطینه دو هفته ای است اما قرار است با کارشناسان چینی تماس ویدیویی برقرار کند.انتهای پیام

وب سایت فردا آنلاین یک موتور جستجوی تخصصی خبر است. تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و فردا آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار روز ایران و جهان در حوزه social-اجتماعی، نشر خبر " افزایش موارد جدید ابتلا به کرونا در چین و ساخت ۶ بیمارستان دیگر از منبع ایسنا. "

 

اخبار گوناگون

× ×