روی خط خبر

 درخواست حذف مطلب

موضوع: اجتماعی منبع: ایسنا
امتیاز: 5 5

خبر "پروانه شکار چهارپایان وحشی در چهار قرق اختصاصی صادر می‌شود" در تاریخ ۱۳۹۹/۱۰/۲۸ از منبع ایسنا با موضوع social-اجتماعی منتشر گردید.خبر باعنوان "پروانه شکار چهارپایان وحشی در چهار قرق اختصاصی صادر می‌شود" از سایت فردا آنلاین در حوزه ی اخبار ایران و جهان

پروانه شکار چهارپایان وحشی در چهار قرق اختصاصی صادر می‌شود

مدیرکل دفتر حفاظت و مدیریت حیات وحش سازمان حفاظت محیط زیست گفت: پروانه شکار چهارپایان وحشی در چهار قرق اختصاصی صادر می شود.

مدیرکل دفتر حفاظت و مدیریت حیات وحش سازمان حفاظت محیط زیست گفت: پروانه شکار چهارپایان وحشی در چهار قرق اختصاصی صادر می شود. به گزارش ایسنا شهاب الدین منتظمی گفت: در سال ۱۳۹۹ بر اساس سرشماری های انجام پذیرفته و بنا به درخواست مدیران قرق های اختصاصی برای تامین بخشی از هزینه های حفاظت و مدیریت قرقها در راستای بهره برداری پایدار با تایید ادارات کل حفاظت محیط زیست استان های کرمان و یزد و بررسی در کمیته فنی معاونت محیط طبیعی سازمان، تصمیم بر این گرفته شد تا در چهار قرق اختصاصی «روباز، چهل گزی، دُربید در استان یزد و منصور آباد در استان کرمان» پروانه شکار «کل، قوچ و آهو» صادر شود.وی در ادامه اظهارکرد: از این میزان پروانه صادره ۳۰ درصد در اختیار شکارچیان داخلی و بومی و ۷۰ درصد مابقی پروانه های شکار با مسئولیت قرق داران در نظر گرفته شده است.به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان حفاظت محیط زیست ، مدیرکل دفتر حفاظت و مدیریت حیات وحش سازمان در پایان گفت: سیاست سازمان تقویت قرق های اختصاصی و استفاده از حفاظت مشارکتی در امر حفظ تنوع زیستی همراه با بهره برداری پایدار جوامع محلی از اکوسیستم است.انتهای پیام

وب سایت فردا آنلاین یک موتور جستجوی تخصصی خبر است. تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و فردا آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار روز ایران و جهان در حوزه social-اجتماعی، نشر خبر " پروانه شکار چهارپایان وحشی در چهار قرق اختصاصی صادر می‌شود از منبع ایسنا. "

 

اخبار گوناگون

× ×