روی خط خبر

  • استان ها
  • ایسنا
  • ویدئو / تداوم آتش‌سوزی در جنگل‌های مرزی جمهوری آذربایجان و گیلان
 درخواست حذف مطلب

موضوع: استان ها منبع: ایسنا
امتیاز: 5 5

خبر "ویدئو / تداوم آتش‌سوزی در جنگل‌های مرزی جمهوری آذربایجان و گیلان" در تاریخ ۱۳۹۹/۱۰/۲۸ از منبع ایسنا با موضوع Provinces-استان ها منتشر گردید.خبر باعنوان "ویدئو / تداوم آتش‌سوزی در جنگل‌های مرزی جمهوری آذربایجان و گیلان" از سایت فردا آنلاین در حوزه ی اخبار ایران و جهان

ویدئو / تداوم آتش‌سوزی در جنگل‌های مرزی جمهوری آذربایجان و گیلان

آتش سوزی گسترده در جنگل های مرزی جمهوری آذربایجان و آستارای ایران از شامگاه یکشنبه -۲۱ دی- آغاز شده و تاکنون ادامه پیدا کرده است. زبانه های آتش در کشور آذربایجان ابتدا از مناطق هم مرز با جنگل های هیرکانی روستای بهارستان، در حوزه پایین دست حیرانِ بندر مرزی آستارا آغاز شد. دود غلیظ ناشی از این حریق، بخش وسیعی از شهرستان های منطقه از جمله شهرستان های آستارا، تالش در غرب گیلان و نمین در استان اردبیل را درگیر کرده است.

آتش سوزی گسترده در جنگل های مرزی جمهوری آذربایجان و آستارای ایران از شامگاه یکشنبه -۲۱ دی- آغاز شده و تاکنون ادامه پیدا کرده است. زبانه های آتش در کشور آذربایجان ابتدا از مناطق هم مرز با جنگل های هیرکانی روستای بهارستان، در حوزه پایین دست حیرانِ بندر مرزی آستارا آغاز شد. دود غلیظ ناشی از این حریق، بخش وسیعی از شهرستان های منطقه از جمله شهرستان های آستارا، تالش در غرب گیلان و نمین در استان اردبیل را درگیر کرده است. دریافت 27 MBتصویربردار: رامین بشرویه / تدوینگر: جواد علیزاده

وب سایت فردا آنلاین یک موتور جستجوی تخصصی خبر است. تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و فردا آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار روز ایران و جهان در حوزه Provinces-استان ها، نشر خبر " ویدئو / تداوم آتش‌سوزی در جنگل‌های مرزی جمهوری آذربایجان و گیلان از منبع ایسنا. "

 

اخبار گوناگون

× ×