روی خط خبر

 درخواست حذف مطلب

موضوع: استان ها منبع: ایسنا
امتیاز: 5 5

خبر "زلزله هرمزگان تاکنون بدون خسارت/خسارات احتمالی در دست بررسی" در تاریخ ۱۳۹۹/۱۰/۲۸ از منبع ایسنا با موضوع Provinces-استان ها منتشر گردید.خبر باعنوان "زلزله هرمزگان تاکنون بدون خسارت/خسارات احتمالی در دست بررسی" از سایت فردا آنلاین در حوزه ی اخبار ایران و جهان

زلزله هرمزگان تاکنون بدون خسارت/خسارات احتمالی در دست بررسی

مدیرکل مدیریت بحران استانداری هرمزگان گفت: تاکنون گزارشی مبنی بر خسارت جدی زلزله در استان هرمزگان دریافت نشده و خسارات احتمالی در دست بررسی است.

ایسنا/هرمزگان مدیرکل مدیریت بحران استانداری هرمزگان گفت: تاکنون گزارشی مبنی بر خسارت جدی زلزله در استان هرمزگان دریافت نشده و خسارات احتمالی در دست بررسی است. مهرداد حسن زاده در گفت و گو با ایسنا، با بیان اینکه صبح امروز زمین لرزه ای به بزرگی ۴.۵ ریشتر در ساعت ۰۶:۲۰:۱۴ مرز خلیج فارس، جزیره قشم و کنگ در هرمزگان را لرزاند، افزود: این زمین لرزه در طول جغرافیایی ۵۵.۲۴، عرض جغرافیایی ۲۶.۷۵ و در عمق ۷ کیلومتری زمین رخ داده است.مدیرکل مدیریت بحران استانداری هرمزگان اظهار کرد: در ارزیابی های اولیه تاکنون گزارشی مبنی بر خسارت جدی دریافت نشده و خسارات احتمالی در دست بررسی است که گزارش نهایی خسارت پس از جمع بندی متعاقبا اعلام خواهد شد.وی در پایان خاطرنشان کرد: با دستور استاندار هرمزگان و رئیس ستاد پیشگیری، تمامی اعضای ستاد بحران استان و ستاد بحران شهرستان های بندلنگه و بندرخمیر و قشم نیز در آمادگی کامل هستند.انتهای پیام

وب سایت فردا آنلاین یک موتور جستجوی تخصصی خبر است. تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و فردا آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار روز ایران و جهان در حوزه Provinces-استان ها، نشر خبر " زلزله هرمزگان تاکنون بدون خسارت/خسارات احتمالی در دست بررسی از منبع ایسنا. "

 

اخبار گوناگون

× ×