روی خط خبر

  • اجتماعی
  • ایسنا
  • تجهیز نیروهای حفاظت از جنگل به شبکه رادیویی دیجیتال/ پرداخت کامل معوقات
 درخواست حذف مطلب

موضوع: اجتماعی منبع: ایسنا
امتیاز: 5 5

خبر "تجهیز نیروهای حفاظت از جنگل به شبکه رادیویی دیجیتال/ پرداخت کامل معوقات" در تاریخ ۱۳۹۹/۱۰/۲۸ از منبع ایسنا با موضوع social-اجتماعی منتشر گردید.خبر باعنوان "تجهیز نیروهای حفاظت از جنگل به شبکه رادیویی دیجیتال/ پرداخت کامل معوقات" از سایت فردا آنلاین در حوزه ی اخبار ایران و جهان

تجهیز نیروهای حفاظت از جنگل به شبکه رادیویی دیجیتال/ پرداخت کامل معوقات

مدیرکل دفتر حفاظت و حمایت سازمان جنگل ها ضمن اشاره به تجهیز نیروهای حفاظت از عرصه های منابع طبیعی به شبکه رادیویی دیجیتال و بی سیم گفت: معوقات نیروهای حفاظت از جنگل نیز به طور کامل پرداخت شده است.

مدیرکل دفتر حفاظت و حمایت سازمان جنگل ها ضمن اشاره به تجهیز نیروهای حفاظت از عرصه های منابع طبیعی به شبکه رادیویی دیجیتال و بی سیم گفت: معوقات نیروهای حفاظت از جنگل نیز به طور کامل پرداخت شده است. امیر مسعود جلالی در گفت و گو با ایسنا با اشاره به اینکه یکی از اولویت های سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور ارتقای پوشش حفاظتی است، اظهار کرد: ارتقای پوشش حفاظتی شامل چندین بخش ازجمله ساماندهی نیروها است. از این رو ساختار تشکیلاتی نیروهای حفاظتی منابع طبیعی در کشور به روز رسانی شد و چینش نیروها در عرصه های منابع طبیعی بر اساس فرم های استاندارد صورت گرفت.وی با بیان اینکه در برخی از مناطقی که با مشکل کمبود نیرو مواجه بودند نیز تقویت نیروهای حفاظتی در دستور کار قرار گرفت، تاکید کرد: درحال حاضر حقوق کلیه نیروهای حفاظتی در عرصه های منابع طبیعی بر اساس حقوق های تعریف شده وزارت کار است. تمام نیروها نیز بیمه شده اند. مدیرکل دفتر حفاظت و حمایت سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری در ادامه با اشاره به اینکه تجهیزات خودرویی نیروهای حفاظتی نیز ارتقا پیدا کرده و ساماندهی شده است، گفت: تمام خودروها و موتورسیکلت های نیروها یکدست و یک شکل و به تجهیزاتی ازجمله تجهیزات اطفای حریق مجهز شدند.جلالی افزود: پیش از این نیروهای حفاظت از جنگل ها و مراتع - که دائم با عوامل تهدید و تخریب روبه رو هستند - از پرداخت نشدن به هنگام حقوق های خود گله مند بودند. از این رو پرداخت به موقع حقوق این نیروهای ازجمله موضوعاتی است که سازمان جنگل ها به جد پیگیر آن شد و خوشبختانه اکنون هیچ نیروی حفاظتی سازمان جنگل ها در کشور حقوق معوقه ندارد و تمام معوقات آن ها پرداخت شده است همچنین تمام نیروها به موقع حقوق های ماهانه خود را دریافت می کنند.به گفته وی برای اینکه نیروهای حفاظت از جنگل بتوانند کارآمدتر از قبل در عرصه ها حضور داشته باشند، خودروهای آن ها مانیتورینگ و رصد می شود و سعی کرده ایم که با پایش جانمایی خودروها و نفرات بر عملکرد نیروهای حفاظتی نظارت بیشتری کنیم. مدیرکل دفتر حفاظت و حمایت سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری با اشاره به اینکه یکی از موضوعات دیگری که در بحث حفاظت در دست اقدام است، استفاده از شبکه رادیویی دیجیتال برای نیروهای حفاظت از منابع طبیعی و ارتقای پوشش رادیویی است، تصریح کرد: برنامه ریزی کرده ایم که تا پایان امسال ۱۸ اداره کل از شبکه رادیویی استفاده کنند. بی سیم هایی نیز در اختیار نیروها قرار گیرد. این اقدام به تدریج در سایر استان ها اجرایی خواهد شد.جلالی در پایان اظهار کرد: برای ارتباط مستقیم با مردم و دریافت به موقع گزارش های مردمی از وقوع حریق، تخلفات و... نیز شماره تلفن سه رقمی ۱۳۹ را راه اندازی کرده ایم تا گزارش های مردمی از تمام نقاط کشور به مرکز کنترل و فرماندهی ما برسد.انتهای پیام

وب سایت فردا آنلاین یک موتور جستجوی تخصصی خبر است. تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و فردا آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار روز ایران و جهان در حوزه social-اجتماعی، نشر خبر " تجهیز نیروهای حفاظت از جنگل به شبکه رادیویی دیجیتال/ پرداخت کامل معوقات از منبع ایسنا. "

 

اخبار گوناگون

× ×