روی خط خبر

 درخواست حذف مطلب

موضوع: استان ها منبع: ایسنا
امتیاز: 5 5

خبر "واژگونی اتوبوس در شرق فارس با ۱۰ مصدوم" در تاریخ ۱۳۹۹/۱۰/۲۸ از منبع ایسنا با موضوع Provinces-استان ها منتشر گردید.خبر باعنوان "واژگونی اتوبوس در شرق فارس با ۱۰ مصدوم" از سایت فردا آنلاین در حوزه ی اخبار ایران و جهان

واژگونی اتوبوس در شرق فارس با ۱۰ مصدوم

سخنگوی اورژانس فارس از واژگونی یک دستگاه اتوبوس در محور سیرجان به نی ریز خبر داد و اضافه کرد که این حادثه ۱۰ مصدوم برجای گذاشته است.

ایسنا/فارس سخنگوی اورژانس فارس از واژگونی یک دستگاه اتوبوس در محور سیرجان به نی ریز خبر داد و اضافه کرد که این حادثه ۱۰ مصدوم برجای گذاشته است. حسن همتی در گفت وگو با ایسنا بیان کرد: ساعت ۲ و ۲۳ دقیقه بامداد یکشنبه ۲۹ دی گزارش واژگونی یک دستگاه اتوبوس به مرکز پیام اورژانس فارس اعلام شد.او افزود: این اتوبوس که از مسیر ایران شهر به سمت شیراز در حرکت بود دچار واژگونی شد و با اعلام آن بلافاصله ۵ دستگاه آمبولانس به محل حادثه در ۳۰ کیلومتری قطرویه و در محور سیرجان به نی ریز اعزام شد.سخنگوی اورژانس فارس ادامه داد: این حادثه ۱۰ مصدوم به جای گذاشت که ۴ مصدوم به بیمارستان دکتر غرضی سیرجان و ۶ مصدوم هم به بیمارستان شهدای نی ریز منتقل شدند.همتی تعداد کل مسافران این اتوبوس را ۱۲ نفر اعلام کرد.انتهای پیام

وب سایت فردا آنلاین یک موتور جستجوی تخصصی خبر است. تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و فردا آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار روز ایران و جهان در حوزه Provinces-استان ها، نشر خبر " واژگونی اتوبوس در شرق فارس با ۱۰ مصدوم از منبع ایسنا. "

 

اخبار گوناگون

× ×