روی خط خبر

 درخواست حذف مطلب

موضوع: بین الملل منبع: ایسنا
امتیاز: 5 5

خبر "اف بی آی به دنبال سرمایه گذاران خارجی اغتشاشات کنگره آمریکا" در تاریخ ۱۳۹۹/۱۰/۲۸ از منبع ایسنا با موضوع international-بین الملل منتشر گردید.خبر باعنوان "اف بی آی به دنبال سرمایه گذاران خارجی اغتشاشات کنگره آمریکا" از سایت فردا آنلاین در حوزه ی اخبار ایران و جهان

اف بی آی به دنبال سرمایه گذاران خارجی اغتشاشات کنگره آمریکا

یک مقام سابق و یک مقام فعلی اف.بی.آی به ان.بی.سی نیوز گفتند، این سازمان در حال تحقیق درباره این تامین مالی برخی از عوامل اغتشاشات ششم ژانویه در کنگره توسط عوامل خارجی است.

یک مقام سابق و یک مقام فعلی اف.بی.آی به ان.بی.سی نیوز گفتند، این سازمان در حال تحقیق درباره این تامین مالی برخی از عوامل اغتشاشات ششم ژانویه در کنگره توسط عوامل خارجی است. به گزارش ایسنا، شبکه ان.بی.سی نیوز در گزارش خود عنوان کرد، اف.بی.آی در حال تحقیق درباره این است که آیا دولتها، سازمانها یا افراد خارجی به تامین مالی کسانی که به طراحی این اغتشاش کمک کرده اند پرداخته اند یا خیر. بر اساس این گزارش این سازمان در چارچوب این تحقیقات به بررسی پرداخت مبالغی ارز دیجیتال بیتکوین به ارزش ۵۰۰۰۰۰ دلار از سوی یک برنامه نویس کامپیوتر فرانسوی قبل از وقوع این اغتشاش می پردازد.بر اساس گزارش ان.بی.سی نیوز، این برنامه نویس کامپیوتر فرانسوی کمی بعد از منتقل کردن این مبالغ ارز دیجیتال با خودکشی جان خود را از دست داد.همچنین یاهونیوز نخست روز پنجشنبه پرداخت این مبالغ بیتکوین را که از سوی شرکت تحلیلی Chainanalysis گزارش شده بود برجسته کرد.بر اساس این گزارش، در هشتم دسامبر میزان ۲۸.۱۵ بیتکوین به ارزش ۵۲۲۰۰۰ دلار در زمان انتقال، برای ۲۲ کیف پول مجازی متفاوت که بسیاری از آنها به فعالان راست افراطی تعلق داشته اند فرستاده شده است.بر طبق گزارش Chainanalysis بخش عمده این پول برای نیک فوئنتس، یک راستگرای افراطی که ۱۳.۵ بیتکوین با ارزش ۲۵۰۰۰۰ دلار در آن زمان، دریافت کرد فرستاده شده است.طبق گزارش ان.بی.سی، فوئنتس به ProPublica گفت که او در تجمع بوده است اما با اوباش وارد کنگره نشد.انتهای پیام

وب سایت فردا آنلاین یک موتور جستجوی تخصصی خبر است. تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و فردا آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار روز ایران و جهان در حوزه international-بین الملل، نشر خبر " اف بی آی به دنبال سرمایه گذاران خارجی اغتشاشات کنگره آمریکا از منبع ایسنا. "

 

اخبار گوناگون

× ×