روی خط خبر

 درخواست حذف مطلب

موضوع: بین الملل منبع: ایسنا
امتیاز: 5 5

خبر "تظاهرات علیه نتانیاهو در سی‌امین هفته متوالی" در تاریخ ۱۳۹۹/۱۰/۲۸ از منبع ایسنا با موضوع international-بین الملل منتشر گردید.خبر باعنوان "تظاهرات علیه نتانیاهو در سی‌امین هفته متوالی" از سایت فردا آنلاین در حوزه ی اخبار ایران و جهان

تظاهرات علیه نتانیاهو در سی‌امین هفته متوالی

با وجود اعلام قرنطینه سراسری در اراضی اشغالی، صدها اسرائیلی در شهرهای تل آویو و قدس اشغالی علیه نخست وزیر رژیم صهیونیستی برای سی امین هفته متوالی دست به تظاهرات زدند.

با وجود اعلام قرنطینه سراسری در اراضی اشغالی، صدها اسرائیلی در شهرهای تل آویو و قدس اشغالی علیه نخست وزیر رژیم صهیونیستی برای سی امین هفته متوالی دست به تظاهرات زدند. به گزارش ایسنا، به نقل از سایت النشره، مردم در اراضی اشغالی در اعتراض به سیاست های بنیامین نتانیاهو، نخست وزیر رژیم صهیونیستی در حوزه مهار بحران کرونا و شرایط اقتصادی و اجتماعی همچنان به تظاهرات هفتگی خود ادامه می دهند.تظاهرکنندگان خواستار برکناری نتانیاهو و محاکمه وی به اتهام فساد و ایجاد نابسامانی در اوضاع اقتصادی هستند.جنبشی که تظاهرات این هفته را ترتیب داده، اعلام کرد، به اعتراضات تا جایی ادامه خواهد داد که نتانیاهوی شکست خورده و دولت ناکامش به خانه هایشان برگردند.انتهای پیام

وب سایت فردا آنلاین یک موتور جستجوی تخصصی خبر است. تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و فردا آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار روز ایران و جهان در حوزه international-بین الملل، نشر خبر " تظاهرات علیه نتانیاهو در سی‌امین هفته متوالی از منبع ایسنا. "

 

اخبار گوناگون

× ×