روی خط خبر

 درخواست حذف مطلب

موضوع: استان ها منبع: ایسنا
امتیاز: 5 5

خبر "جایگاه فرآورده‌های گیاهان دارویی در بیماری‌های ویروسی جدید" در تاریخ ۱۳۹۹/۱۰/۲۸ از منبع ایسنا با موضوع Provinces-استان ها منتشر گردید.خبر باعنوان "جایگاه فرآورده‌های گیاهان دارویی در بیماری‌های ویروسی جدید" از سایت فردا آنلاین در حوزه ی اخبار ایران و جهان

جایگاه فرآورده‌های گیاهان دارویی در بیماری‌های ویروسی جدید

وبینار آموزشی جایگاه فرآورده های گیاهان دارویی در بیماری های ویروسی جدید ششم و هفتم بهمن ماه امسال به صورت مجازی در مرکز رشد گیاهان دارویی جهاد دانشگاهی اردبیل برگزار می شود.

وبینار آموزشی جایگاه فرآورده های گیاهان دارویی در بیماری های ویروسی جدید ششم و هفتم بهمن ماه امسال به صورت مجازی در مرکز رشد گیاهان دارویی جهاد دانشگاهی اردبیل برگزار می شود. به گزارش ایسنا، مهران اوچی اردبیلی، رییس جهاد دانشگاهی اردبیل با بیان این که این وبینار با هدف بررسی چالش ها و فرصت های موجود برگزار می شود، گفت: با عنایت به شرایط جهان و همچنین کشورمان ایران که تحت تاثیر ویروس کرونا قرار گرفته، استفاده از داروهای مختلف و همچنین گیاهان دارویی افزایش یافته است که نیازمند شفاف سازی خواص گیاهان دارویی و فرآورده های آن و داروهای شیمیایی برای استفاده منطقی و موثر است که این کارگاه می تواند اطلاعات کاملی در اختیار قشر تحصیلکرده و حتی عموم مردم قرار دهد. اوچی اردبیلی گفت: معرفی گیاهان دارویی موثر بر علائم کرونا و بررسی اثرات مثبت و عوارض آن ها بر بدن طبق مقالات و منابع علمی معتبر و همچنین بررسی داروهای شیمیایی در مقایسه با گیاهان دارویی از اهداف اصلی این وبینار ۸ ساعته است.وی با اشاره به این که با برگزاری وبینارهایی در این حوزه، توانمندی و آگاهی در بهره برداری از گیاهان دارویی افزایش می یابد، تصریح کرد: شناخت توانایی های گیاهان دارویی در کنترل علایم بیماری کرونا، شناخت عوارض در مصرف بی رویه گیاهان دارویی، مقایسه تاثیرات و شباهت های تاثیر گیاهان دارویی و داروهای شیمیایی و دید جدید نسبت به گیاهان دارویی و کاربردهای آن ها در دوران همه گیری ویروسی از جمله انتظاراتی است که از این وبینار پیش بینی می کنیم.رییس جهاددانشگاهی اردبیل گفت: این وبینار از ساعت ۹ الی ۱۳ از طریق سامانه آموزشی جهاددانشگاهی اردبیل با عنوان امجد برگزار و در پایان به شرکت کنندگان گواهی حضور صادر می شود. علاقمندان می توانند مشخصات و شماره تلفن همراه خود را به شماره ۵۰۰۰۲۸۳۶۲۹۰۱ پیامک و با واریز هزینه ثبت نام در کارگاه شرکت کنند. برای فناوران مستقر در پارک ها و مراکز رشد، اعضای نظام مهندسی کشاورزی و دانشجویان، به میزان ۵۰ درصد تخفیف در نظر گرفته شده است.بر اساس اعلام جهاد دانشگاهی، هزینه ثبت نام در این کارگاه یک میلیون ریال است که علاقمندان می توانند هزینه دوره را به شماره کارت ۵۰۴۷۰۶۱۰۹۰۰۳۷۳۳۰ نزد بانک شهر به نام جهاددانشگاهی استان اردبیل واریز و فیش آن را به شماره پیامک اعلام شده، ارسال کنند.انتهای پیام

وب سایت فردا آنلاین یک موتور جستجوی تخصصی خبر است. تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و فردا آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار روز ایران و جهان در حوزه Provinces-استان ها، نشر خبر " جایگاه فرآورده‌های گیاهان دارویی در بیماری‌های ویروسی جدید از منبع ایسنا. "

 

اخبار گوناگون

× ×