روی خط خبر

 درخواست حذف مطلب

موضوع: استان ها منبع: ایسنا
امتیاز: 5 5

خبر "دستگاه بازیافت پسماندهای خانگی و صنعتی تجاری‌سازی شد" در تاریخ ۱۳۹۹/۱۰/۲۸ از منبع ایسنا با موضوع Provinces-استان ها منتشر گردید.خبر باعنوان "دستگاه بازیافت پسماندهای خانگی و صنعتی تجاری‌سازی شد" از سایت فردا آنلاین در حوزه ی اخبار ایران و جهان

دستگاه بازیافت پسماندهای خانگی و صنعتی تجاری‌سازی شد

یک شرکت فناور مستقر در پارک علم و فناوری البرز در راستای بازیافت پسماندهای تر و حفظ محیط زیست موفق شد محصولات خود را به حد قابل توجهی تولید و جهت فروش به سراسر کشور ارسال کند.

یک شرکت فناور مستقر در پارک علم و فناوری البرز در راستای بازیافت پسماندهای تر و حفظ محیط زیست موفق شد محصولات خود را به حد قابل توجهی تولید و جهت فروش به سراسر کشور ارسال کند. به گزارش ایسنا، مهندس عباس علیزاده، مدیرعامل این شرکت فناور عضو پارک علم و فناوری البرز با اعلام این خبر گفت: ثبت اختراع دستگاه کمپوستر در راستای بازیافت پسماندهای تر فعالیت خود را در ایران از سال ۱۳۹۴ آغاز کرده است.علیزاده افزود: شرکت ما در زمینه طراحی و نصب سیستم های نوین در ایستگاه های بازیافت زباله و همچنین تولید و پشتیبانی از دستگاه های کمپوستر در ابعاد خانگی تا صنعتی جهت نصب در مبدا تولید پسماند فعالیت می کند.وی درباره تاییدیه این دستگاه توسط مراجع علمی و بهداشتی نیز افزود: دستگاه بیو کمپوستر قابلیت نصب در آشپزخانه های منازل مسکونی و صنعتی را دارد؛ این دستگاه ها دارای تاییدیه عملکرد زیست محیطی از اداره کل محیط زیست استان تهران، دارای تاییدیه کودی از موسسه تحقیقات خاک و آب، تاییدیه فناوری سبز دانشگاه تهران است. همچنین این دستگاه ها در حال حاضر فقط توسط شرکت ما تولید می شوند که نسبت به نمونه خارجی هم از لحاظ عملکرد و هم مصرف برق و همچنین قیمت قابل مقایسه نیست. این دستگاه از قسمت های بیولوژیکی، مکانیکی، حرارتی، تهویه ای، حسگری و بوگیر تشکیل شده است.وی افزود: هتل ها و مسافرخانه ها، رستوران ها و سفره خانه ها، منازل و مجتمع های مسکونی، پادگان ها، مراکز آموزشی و دانشگاه ها، کارخانه های صنایع غذایی، بیمارستان ها، پالایشگاه ها و پتروشیمی ها می توانند از این دستگاه ها در اندازه های مورد نیاز خریداری و استفاده کنند.به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری البرز جهاددانشگاهی، این دستگاه هم اکنون به تولید انبوه رسیده و به بخش های مختلف سفارش دهنده در سراسر کشور ارسال می شود.انتهای پیام

وب سایت فردا آنلاین یک موتور جستجوی تخصصی خبر است. تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و فردا آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار روز ایران و جهان در حوزه Provinces-استان ها، نشر خبر " دستگاه بازیافت پسماندهای خانگی و صنعتی تجاری‌سازی شد از منبع ایسنا. "

 

اخبار گوناگون

× ×