روی خط خبر

 درخواست حذف مطلب

موضوع: بین الملل منبع: ایسنا
امتیاز: 5 5

خبر "ویدئو / از تدابیر امنیتی پیش از تحلیف بایدن تا سقوط دولت هلند" در تاریخ ۱۳۹۹/۱۰/۲۸ از منبع ایسنا با موضوع international-بین الملل منتشر گردید.خبر باعنوان "ویدئو / از تدابیر امنیتی پیش از تحلیف بایدن تا سقوط دولت هلند" از سایت فردا آنلاین در حوزه ی اخبار ایران و جهان

ویدئو / از تدابیر امنیتی پیش از تحلیف بایدن تا سقوط دولت هلند

در این شماره از بستۀ اخبار بین الملل ایسنا، خبرهایی از تدابیر امنیتی شدید در آمریکا پیش از مراسم تحلیف جو بایدن به عنوان رئیس جمهور آمریکا، تازه ترین اخبار زلزله در اندونزی، سقوط دولت هلند به دلیل یک پرونده رسوایی اداری و چند خبر دیگر را مرور می کنیم.

در این شماره از بستۀ اخبار بین الملل ایسنا، خبرهایی از تدابیر امنیتی شدید در آمریکا پیش از مراسم تحلیف جو بایدن به عنوان رئیس جمهور آمریکا، تازه ترین اخبار زلزله در اندونزی، سقوط دولت هلند به دلیل یک پرونده رسوایی اداری و چند خبر دیگر را مرور می کنیم. دریافت 51 MBمترجم: محمدرضا قاسمی / گوینده و تدوینگر: محمد جلایی

وب سایت فردا آنلاین یک موتور جستجوی تخصصی خبر است. تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و فردا آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار روز ایران و جهان در حوزه international-بین الملل، نشر خبر " ویدئو / از تدابیر امنیتی پیش از تحلیف بایدن تا سقوط دولت هلند از منبع ایسنا. "

 

اخبار گوناگون

× ×