روی خط خبر

 درخواست حذف مطلب

موضوع: استان ها منبع: ایسنا
امتیاز: 5 5

خبر "تولید اتان با خلوص ۹۸ درصد در پالایشگاه گاز ایلام" در تاریخ ۱۳۹۹/۱۰/۲۸ از منبع ایسنا با موضوع Provinces-استان ها منتشر گردید.خبر باعنوان "تولید اتان با خلوص ۹۸ درصد در پالایشگاه گاز ایلام" از سایت فردا آنلاین در حوزه ی اخبار ایران و جهان

تولید اتان با خلوص ۹۸ درصد در پالایشگاه گاز ایلام

مدیرعامل شرکت پالایش گاز ایلام گفت: گاز اتان با خلوص ۹۸ درصد در این واحد صنعتی تولید می شود و در حال حاضر تحویل واحد الفین پتروشیمی ایلام می گردد.

ایسنا/ایلام مدیرعامل شرکت پالایش گاز ایلام گفت: گاز اتان با خلوص ۹۸ درصد در این واحد صنعتی تولید می شود و در حال حاضر تحویل واحد الفین پتروشیمی ایلام می گردد. دکتر " روح اله نوریان" اظهار کرد: اتان یکی از محصولات با ارزش پالایشگاه گاز ایلام است که در طراحی اولیه بعنوان خوراک پتروشیمی ایلام در نظر گرفته شده است.وی گفت: قبل از راه اندازی واحد الفین پتروشیمی ایلام ، این محصول به عنوان گاز سوخت پالایشگاه و مابقی آن به همراه گاز طبیعی به خط سراسری تزریق می شد.مدیرعامل شرکت پالایش گاز ایلام خاطر نشان کرد: اتان یکی از ۵ محصول پالایشگاه گاز ایلام می باشد که بر اساس طراحی به همراه دو محصول میعانات گاز و گاز مایع خام برای ایجاد ارزش افزوده به عنوان خوراک در اختیار پتروشیمی ایلام قرار می گیرد .نوریان با اشاره به اینکه این محصول توسط خط لوله ۱۲ کیلومتری به پتروشیمی ارسال می شود، گفت: ظرفیت طراحی پالایشگاه گاز ایلام در فاز اول به میزان ۳۳۰ هزار مترمکعب در روز و در فاز دوم ۵۵۰ هزار مترمکعب در روز است.به گزارش ایسنا، به نقل از روابط عمومی پالایش گاز ایلام، وی تاکید کرد: این ماده در پتروشیمی ایلام به محصول با ارزش اتیلن تبدیل خواهد شد.انتهای پیام

وب سایت فردا آنلاین یک موتور جستجوی تخصصی خبر است. تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و فردا آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار روز ایران و جهان در حوزه Provinces-استان ها، نشر خبر " تولید اتان با خلوص ۹۸ درصد در پالایشگاه گاز ایلام از منبع ایسنا. "

 

اخبار گوناگون

× ×