روی خط خبر

 درخواست حذف مطلب

موضوع: استان ها منبع: ایسنا
امتیاز: 5 5

خبر "کمک نمایندگان خوزستان به شورای گفت‌وگوی دولت و بخش خصوصی" در تاریخ ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ از منبع ایسنا با موضوع Provinces-استان ها منتشر گردید.خبر باعنوان "کمک نمایندگان خوزستان به شورای گفت‌وگوی دولت و بخش خصوصی" از سایت فردا آنلاین در حوزه ی اخبار ایران و جهان

کمک نمایندگان خوزستان به شورای گفت‌وگوی دولت و بخش خصوصی

رئیس اتاق بازرگانی اهواز گفت: برخی از مسائل و مشکلات فعالان بخش خصوصی مرتبط با حوزه قوه مقننه است اما متاسفانه حضور نمایندگان مجلس شورای اسلامی در جلسات شورای گفت وگوی دولت و بخش خصوصی کمرنگ است در حالی که حضور نمایندگان در جلسات این شورا می تواند گره گشای بسیاری از مشکلات بخش خصوصی باشد.

ایسنا/خوزستان رئیس اتاق بازرگانی اهواز گفت: برخی از مسائل و مشکلات فعالان بخش خصوصی مرتبط با حوزه قوه مقننه است اما متاسفانه حضور نمایندگان مجلس شورای اسلامی در جلسات شورای گفت وگوی دولت و بخش خصوصی کمرنگ است در حالی که حضور نمایندگان در جلسات این شورا می تواند گره گشای بسیاری از مشکلات بخش خصوصی باشد. شهلا عموری در جلسه شورای برنامه ریزی خوزستان که امروز (۲۷ دی ماه) برگزار شد، اظهار کرد: شورای گفت وگوی دولت و بخش خصوصی، مجال و فرصتی برای تعامل بخش حاکمیت با بخش خصوصی است تا مشکلات و موانعی که بر سر راه فعالیت بخش خصوصی و فضای کسب و کار وجود دارد، به کمک این تعاملات حل شوند.به گزارش ایسنا، وی افزود: شورای گفت وگوی دولت و بخش خصوصی خوزستان از اواخر سال ۹۲ کار خود را آغاز کرد که تا پایان سال ۹۳ تنها دو جلسه توسط این شورا برگزار شده بود. از ابتدای سال ۹۴، نقش آفرینی این شورا در استان خوزستان پررنگتر شد و تا آذرماه امسال مجموعا ۵۴ جلسه شورای گفت وگوی دولت و بخش خصوصی در خوزستان برگزار شده است.رئیس اتاق بازرگانی اهواز تصریح کرد: در این جلسات تاکنون ۱۳۱ موضوع در بخش های مختلف اقتصادی در دستور کار قرار گرفته است. موضوعاتی از جمله امور مالیاتی، تامین اجتماعی، تجارت خارجی، آبزی پروری، کشاورزی و راه و شهرسازی از مهم ترین دغدغه ها و مسائلی بوده اند که در این شورا مطرح و پیگیری شده اند.عموری عنوان کرد: در ۵۴ جلسه برگزارشده شورای گفت وگوی دولت و بخش خصوصی، تاکنون ۲۸۰ تصمیم در حوزه های مختلف اقتصادی مصوب شده است که ۷۸ درصد از این مصوبات، ماهیت استانی و ۲۲ درصد مصوبات نیز ماهیت ملی داشته اند. از ۲۱۹ مصوبه استانی تاکنون ۸۳.۵ درصد آن ها اجرایی شده و ۱۱.۵ درصد نیز در حال پیگیری هستند و ۵ درصد دیگر نیز اجرایی نشده اند.وی گفت: برخی از مسائل و مشکلات فعالان بخش خصوصی مرتبط با حوزه قوه مقننه است اما متاسفانه حضور نمایندگان مجلس شورای اسلامی در جلسات شورای گفت وگوی دولت و بخش خصوصی کمرنگ است در حالی که حضور نمایندگان در جلسات این شورا می تواند گره گشای بسیاری از مشکلات بخش خصوصی باشد.انتهای پیام

وب سایت فردا آنلاین یک موتور جستجوی تخصصی خبر است. تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و فردا آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار روز ایران و جهان در حوزه Provinces-استان ها، نشر خبر " کمک نمایندگان خوزستان به شورای گفت‌وگوی دولت و بخش خصوصی از منبع ایسنا. "

 

اخبار گوناگون

× ×