روی خط خبر

 درخواست حذف مطلب

موضوع: استان ها منبع: ایسنا
امتیاز: 5 5

خبر "مراسم وداع با شهید گمنام در دانشگاه علم و هنر یزد" در تاریخ ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ از منبع ایسنا با موضوع Provinces-استان ها منتشر گردید.خبر باعنوان "مراسم وداع با شهید گمنام در دانشگاه علم و هنر یزد" از سایت فردا آنلاین در حوزه ی اخبار ایران و جهان

مراسم وداع با شهید گمنام در دانشگاه علم و هنر یزد

مراسم وداع با شهید گمنامی که فردا همزمان با سالروز شهادت حضرت فاطمه الزهرا(س) در دانشگاه علم و هنر یزد تشییع و تدفین خواهد شد، برگزار شد.

ایسنا/یزد مراسم وداع با شهید گمنامی که فردا همزمان با سالروز شهادت حضرت فاطمه الزهرا(س) در دانشگاه علم و هنر یزد تشییع و تدفین خواهد شد، برگزار شد. استان دارلعباده و دارالعم یزد به برکت برگزاری دومین کنگره ملی ۴۰۰۰ شهید این استان که اجلاسیه نهایی آن اسفندماه امسال برگزار خواهد شد، امروز میزبان چهار شهید گمنام است و قرار است فردا یکشنبه ۲۸ دی ماه، همزمان با سالروز شهادت حضرت فاطمه الزهرا(س) در نقاط مختلف استان تشییع و تدفین شوند.پیکر مطهر یکی از این شهدای گمنام که ۱۹ ساله و مربوط به عملیات محرم است، فردا در دانشکده علوم انسانی دانشگاه علم و هنر در جوار سازمان جهاددانشگاهی یزد واقع در بلوار شهدای گمنام آرام خواهد گرفت و به همین مناسب امشب مراسم وداع با این شهید ضمن رعایت پروتکلهای بهداشتی در حضور دانشجویان و اعضای هیات علمی دانشگاه های مختلف در سال طراوات دانشگاه علم و هنر برگزار شد.سخنرانی، مداحی و اجرای سرود از برنامه های این مراسم بود. قرار است مراسم تشییع و تدفین پیکر پاک این شهید گمنام فردا ساعت ۹ صبح از میدان عالم به طرف دانشگاه علم و هنر برگزار شود.انتهای پیام

وب سایت فردا آنلاین یک موتور جستجوی تخصصی خبر است. تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و فردا آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار روز ایران و جهان در حوزه Provinces-استان ها، نشر خبر " مراسم وداع با شهید گمنام در دانشگاه علم و هنر یزد از منبع ایسنا. "

 

اخبار گوناگون

× ×