روی خط خبر

 درخواست حذف مطلب

موضوع: استان ها منبع: ایسنا
امتیاز: 5 5

خبر "با عاملان تضییع حقوق عامه قاطعانه برخورد می‌شود" در تاریخ ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ از منبع ایسنا با موضوع Provinces-استان ها منتشر گردید.خبر باعنوان "با عاملان تضییع حقوق عامه قاطعانه برخورد می‌شود" از سایت فردا آنلاین در حوزه ی اخبار ایران و جهان

با عاملان تضییع حقوق عامه قاطعانه برخورد می‌شود

رئیس کل دادگستری آذربایجان شرقی گفت: حفاظت از حقوق عامه جزو اولویت های دستگاه قضایی بوده و با کسانی که موجب تضییع حقوق عامه شوند، بر اساس قانون قاطعانه برخورد می شود.

ایسنا/آذربایجان شرقی رئیس کل دادگستری آذربایجان شرقی گفت: حفاظت از حقوق عامه جزو اولویت های دستگاه قضایی بوده و با کسانی که موجب تضییع حقوق عامه شوند، بر اساس قانون قاطعانه برخورد می شود. موسی خلیل الهی در دیدار با مدیرکل حفاظت محیط زیست استان با بیان اینکه بهره مندی از اراضی ملی و جنگل ها و مراتع و آب و هوای پاک حق همه مردم است، اظهار کرد: یکی از تکالیف و اولویت های دستگاه قضایی حفظ حقوق عامه بوده که موضوع حفاظت از اراضی ملی و جنگل ها و دیگر منابع طبیعی از جمله مصادیق حقوق عامه به شمار می رود.وی با اشاره به اینکه حفاظت از این حق جزو اولویت های دستگاه قضایی بوده و اجازه تضییع حق مردم در بهره مندی از آب و هوای سالم و پاک و دست اندازی سودجویان به منابع طبیعی داده نمی شود، افزود: کسانی که موجب تضییع حقوق عامه شوند، بر اساس قانون با آنان قاطعانه برخورد می شود.به نقل از روابط عمومی دادگستری استان، وی با بیان اینکه در راستای حفاظت از حقوق عامه و پیشگیری از تضییع آن همه دستگاه های مربوط مکلف هستند، خاطرنشان کرد: دستگاه قضایی در کنار اداره کل حفاظت از محیط زیست استان بوده و به منظور حفاظت از حقوق عامه آماده انجام همکاری های لازم است.انتهای پیام

وب سایت فردا آنلاین یک موتور جستجوی تخصصی خبر است. تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و فردا آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار روز ایران و جهان در حوزه Provinces-استان ها، نشر خبر " با عاملان تضییع حقوق عامه قاطعانه برخورد می‌شود از منبع ایسنا. "

 

اخبار گوناگون

× ×