روی خط خبر

 درخواست حذف مطلب

موضوع: استان ها منبع: ایسنا
امتیاز: 5 5

خبر "پیش‌بینی مبلغی در بودجه برای پروژه قطارشهری مشهد" در تاریخ ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ از منبع ایسنا با موضوع Provinces-استان ها منتشر گردید.خبر باعنوان "پیش‌بینی مبلغی در بودجه برای پروژه قطارشهری مشهد" از سایت فردا آنلاین در حوزه ی اخبار ایران و جهان

پیش‌بینی مبلغی در بودجه برای پروژه قطارشهری مشهد

رئیس کل بازرسی کشور با اشاره به اینکه، هزینه ساخت هرکیلومتر قطار شهری 1000 میلیاردتومان است»، گفت: رقم هایی که دولت برای اوراق خزانه در سال های اخیر گذاشته، رقم بسیار پایینی است. قرار شده ما از طریق دولت پیگیر شویم تا مبلغی در بودجه برای پروژه قطار شهری مشهد پیش بینی شود.

ایسنا/خراسان رضوی رئیس کل بازرسی کشور با اشاره به اینکه، هزینه ساخت هرکیلومتر قطار شهری 1000 میلیاردتومان است»، گفت: رقم هایی که دولت برای اوراق خزانه در سال های اخیر گذاشته، رقم بسیار پایینی است. قرار شده ما از طریق دولت پیگیر شویم تا مبلغی در بودجه برای پروژه قطار شهری مشهد پیش بینی شود. حجت الاسلام والمسلمین حسن درویشیان امروز در بازدید از پروژه قطار شهری مشهد اظهار کرد: ایستگاه مهرمادر ابتدای خط چهارقطارشهری مشهد است که حدود دوسال طول می کشد تا حفاری تونل آن به سرانجام برسد.وی افزود: بخشی از منابع و تامین مالی شهرداری مشهد برای پروژه قطارشهری، تهاتر است. تهاتر یکی از درخواست های شهرداری مشهد برای پروژه های قطارشهری است. یکی از منابع دیگر مطالبات شهرداری از دستگاه های اجرایی است که شامل 95 هزار میلیاردتومان است. گرفتن مطالبات یکی دیگر از درخواست های شهرداری مشهد بود.رئیس کل سازمان بازرسی کشور با بیان اینکه «تمدید مجدد اوراق خزانه از دیگر موضوعات درخواست شده شهرداری مشهد است»، عنوان کرد: دولت در سال های گذشته رقم های قابل توجهی گذاشته است. در سال های اخیر، با توجه به افزایش هزینه ها، رقم هایی که دولت گذاشته جوابگوی پروژه قطارشهری نیست.درویشیان با اشاره به اینکه «درحال حاضر هزینه احداث هرکیلومتر قطارشهری، 1000 میلیارد تومان است»، بیان کرد: رقم هایی که دولت تعیین کرده، رقم بسیار پایینی است. قرار شد جمع بندی انجام و شهرداری پیشنهادها و کارهایی که انجام می دهد را ما از طریق دولت دنبال کنیم تا مبلغی در بودجه پیش بینی شود.وی درخصوص ورود بازرسی به ارزهای دولتی، خاطرنشان کرد: قبلا گزارشی به دادستان کل و تعزیرات درخصوص تعهدات اجرا نشده درخصوص ارز صادرات و واردات فرستادیم. بانک مرکزی بخش قابل توجهی از این مسئله را دنبال کرده است و به مرجع قضایی، دادستانی تهران بازگشته و اقدام شده است. بخشی از آن نیز درحال پیگیری است.درویشیان افزود: صادرکنندگان به واسطه تحریم هایی که وجود دارد، برای انتقال ارز با مشکلاتی مواجه هستند. این مسئله درحال بررسی است. به هر میزانی که در این زمینه تخلف از سوی افرادی که تعهد داشته اما کاری انجام نداده اند را متوجه شویم، این مسئله در مرجع قضایی پیگیری می کنیم.انتهای پیام

برچسب ها:

وب سایت فردا آنلاین یک موتور جستجوی تخصصی خبر است. تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و فردا آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار روز ایران و جهان در حوزه Provinces-استان ها، نشر خبر " پیش‌بینی مبلغی در بودجه برای پروژه قطارشهری مشهد از منبع ایسنا. "

 

اخبار گوناگون

× ×