روی خط خبر

 درخواست حذف مطلب

موضوع: استان ها منبع: ایسنا
امتیاز: 5 5

خبر "دشمنی دشمنان هیچ وقت متوقف نشده است" در تاریخ ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ از منبع ایسنا با موضوع Provinces-استان ها منتشر گردید.خبر باعنوان "دشمنی دشمنان هیچ وقت متوقف نشده است" از سایت فردا آنلاین در حوزه ی اخبار ایران و جهان

دشمنی دشمنان هیچ وقت متوقف نشده است

جانشین فرمانده نیروی زمینی ارتش تاکید کرد که با گذشته بیش از ۴ دهه از پیروزی انقلاب و ۳ دهه از پایان جنگ، دشمنی دشمنان انقلاب و نظام اسلامی هیچ زمانی تمام نشده است.

ایسنا/فارس جانشین فرمانده نیروی زمینی ارتش تاکید کرد که با گذشته بیش از ۴ دهه از پیروزی انقلاب و ۳ دهه از پایان جنگ، دشمنی دشمنان انقلاب و نظام اسلامی هیچ زمانی تمام نشده است. امیر نوذر نعمتی شنبه ۲۷ دی در آیین تشییع و خاکسپاری شهید گمنام در پشتیبانی منطقه ۲ ارتش در شیراز، ضمن تسلیت فرا رسیدن ایام شهادت حضرت فاطمه زهرا (س)، اظهار کرد: خدا را شاکریم که امروز توفیق داد در محضر شهیدی از شهدای دوران دفاع مقدس باشیم که دعوت مجموعه نیروی زمینی ارتش را پذیرفتند و بعد از ۳۲ سال از پایان دوران دفاع مقدس در این پادگان حضور پیدا کردند.او افزود: اگر بخواهیم در رابطه با کاری که شهدا انجام دادند صحبت کنیم باید گفت که ما همه شئونات اساسی، اجتماعی، خدماتی، امنیتی یک کشور را مدیون خون شهدا هستیم. نعمتی با بیان اینکه دشمنان بعد از پیروزی انقلاب اسلامی هنوز دست از دشمنی برنداشتند و به هر طریقی در تلاش هستند به نظام جمهوری اسلامی ضربه بزنند اما تا به امروز موفق نشدند، ادامه داد: اگر امروز ما امنیت داریم و در کشور با همه این دشمنی های دشمن، مردم ما آزادانه زندگی میکنند به برکت ایثارگری ها و جان فشانی های خون شهداست.جانشین فرمانده نیروی زمینی ارتش بیان کرد: شهداء با وصیت و سخنان خود پیروی از ولایت فقیه را به همگی ما گوش زد کردند و آنان تنها راه سعادت و پیروزی نظام جمهوری اسلامی ایران را در پیروی کردن از ولایت فقیه محقق می دانند.او گفت: جنگ نرمی را که دشمن از سال های دوران دفاع مقدس طرح ریزی کرده تا بعد از دوران دفاع مقدس نیز با همکاری همه کسانی که با این دشمن استکباری همکاری می کنند در حال اجراست. تحریم ها را به انواع مختلف و حتی در مقابله مستقیم و در این آخر هم که در سال گذشته به صورت وحشیانه و قبیحانه سردار شهید سلیمانی را به شهادت رساند به هر حال دشمنی دشمن در این ۳۲سال به هیچ عنوان کم نشده است.جانشین فرمانده نیروی زمینی ارتش عنوان کرد: اگر ایران در واقع استقلال دارد و حاکمیت نظام ما در جهان همچنان با قدرت ادامه دارد برای این است که کسانی در این مملکت بودند که ادامه دهنده راه شهدا هستند و رهبر فرزانه انقلاب هم به عنوان یک کشتی بان این کشتی، انقلاب را در این مدت رهبری کردند.به گزارش ایسنا، این مراسم با خاکسپاری پیکر مطهر یک شهید گمنام، در پشتیبانی منطقه ۲ ارتش در شیراز، به پایان رسید.انتهای پیام

وب سایت فردا آنلاین یک موتور جستجوی تخصصی خبر است. تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و فردا آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار روز ایران و جهان در حوزه Provinces-استان ها، نشر خبر " دشمنی دشمنان هیچ وقت متوقف نشده است از منبع ایسنا. "

 

اخبار گوناگون

× ×