روی خط خبر

 درخواست حذف مطلب

موضوع: استان ها منبع: ایسنا
امتیاز: 5 5

خبر "تبدیل وضعیت پرسنل قراردادی شهرداری ها در آینده ای نزدیک" در تاریخ ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ از منبع ایسنا با موضوع Provinces-استان ها منتشر گردید.خبر باعنوان "تبدیل وضعیت پرسنل قراردادی شهرداری ها در آینده ای نزدیک" از سایت فردا آنلاین در حوزه ی اخبار ایران و جهان

تبدیل وضعیت پرسنل قراردادی شهرداری ها در آینده ای نزدیک

نماینده مردم بیجار در مجلس شورای اسلامی در دیدار با عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور خواستار تبدیل وضعیت پرسنل قراردادی شهرداری ها و دهیاری ها و نیز توجه به معیشت آنان شد.

ایسنا/کردستان نماینده مردم بیجار در مجلس شورای اسلامی در دیدار با عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور خواستار تبدیل وضعیت پرسنل قراردادی شهرداری ها و دهیاری ها و نیز توجه به معیشت آنان شد. علیرضا زندیان در دیدار با وزیر کشور با بیان این مطلب اظهار کرد: یقیناً کارکنان شهرداری ها در سراسر کشور خدمات ارزنده ای را به مردم ارائه می دهند و این امر می طلبد که تبدیل وضعیت پرسنل قراردادی از دغدغه های مسئولان باشد.نماینده مردم بیجار در مجلس شورای اسلامی در ادامه پیرامون مسائل و مشکلات استان کردستان بالاخص شهرستان بیجار با وزیر کشور گفت و گو کرد و خواستار ارتقای درجه فرمانداری این شهرستان و نیز افزایش چند نقطه مرکز دهستان به مرکز بخش شد.وی با اشاره به مشکلات شهرداری ها و دهیاری ها عنوان کرد: پرسنل خدوم و زحمتکش این نهادها علی رغم دغدغه های شغلی و معیشتی که دارند اما بازهم وظایف خود را به نحو احسن انجام می دهند که لازم است مسئولان نیز در فکر رفع دغدغه های آنها باشند.زندیان با ارایه درخواست کتبی به وزیر کشور؛خواستار تبدیل روستای چشمه منتش به شهر و تامین تجهیزات و ماشین آلات شهرداری های بیجار؛یاسوکند؛توپ آغاج؛ پیرتاج وبابارشانی ونیز موضوع اصلاح نقشه بافت شهرهای مذکور جهت تأمین سرانه مسکونی شد.انتهای پیام

برچسب ها:

وب سایت فردا آنلاین یک موتور جستجوی تخصصی خبر است. تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و فردا آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار روز ایران و جهان در حوزه Provinces-استان ها، نشر خبر " تبدیل وضعیت پرسنل قراردادی شهرداری ها در آینده ای نزدیک از منبع ایسنا. "

 

اخبار گوناگون

× ×