روی خط خبر

  • استان ها
  • ایسنا
  • دشمن بر موضوع زندان تمرکز کرده است/آزادی ۱۶ زندانی در خراسان رضوی در طرح نذر هشتم
 درخواست حذف مطلب

موضوع: استان ها منبع: ایسنا
امتیاز: 5 5

خبر "دشمن بر موضوع زندان تمرکز کرده است/آزادی ۱۶ زندانی در خراسان رضوی در طرح نذر هشتم" در تاریخ ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ از منبع ایسنا با موضوع Provinces-استان ها منتشر گردید.خبر باعنوان "دشمن بر موضوع زندان تمرکز کرده است/آزادی ۱۶ زندانی در خراسان رضوی در طرح نذر هشتم" از سایت فردا آنلاین در حوزه ی اخبار ایران و جهان

دشمن بر موضوع زندان تمرکز کرده است/آزادی ۱۶ زندانی در خراسان رضوی در طرح نذر هشتم

رئیس سازمان زندان های کشور گفت: دشمن بر روی موضوع زندان تمرکز کرده است تا بدین وسیله باورهای مردم را نسبت به انقلاب خدشه دار کند.

ایسنا/خراسان رضوی رئیس سازمان زندان های کشور گفت: دشمن بر روی موضوع زندان تمرکز کرده است تا بدین وسیله باورهای مردم را نسبت به انقلاب خدشه دار کند. محمدمهدی حاج محمدی در نشست مشترک سازمان زندان های کشور با گروه های جهادی و مردمی مشهد اظهار کرد: وجه مشترک سازمان زندان ها و سازمان های مردمی و جهادی دغدغه دستگیری افرادی است که به خطا رفته و یا در معرض آسیب هستند.وی با اشاره به این سوال که آیا زندان می تواند محیط مناسبی برای اجرای برنامه های سازمان های مردمی و جهادی باشد و آیا زندان و زندانی ها ارزش وقت گذاری را دارند؟، افزود: در این رابطه به سخن شهید همت اشاره می کنم که می گویند ما در قبال تمام کسانی که راه را کج می روند مسئول هستیم. از آنجایی که نماد یک زندانبان نمونه و الگو شهید لارجوردی بودند و این چهره مغفول مانده است ، قرارگاه شهید لاجوردی با محوریت زندان ها و خانواده های زندانیان آغاز به کار خواهد کرد.رئیس سازمان زندان های کشور خطاب به گروه های مردمی و جهادی عنوان کرد: شما در هر موقعیتی که کار می کنید باید دغدغه و ماموریت شما کمک به افراد آسیب دیده و یا کسانی که فکر می کنید در معرض آسیب و لغزش هستند، باشد. باید تلاش کنید تا این افراد حفظ شوند و برای انقلاب عناصر مفید و موثری باشند.وی ادامه داد: در زندان ها هر دو گروه آسیب پذیر و در معرض آسیب حضور دارند. موضوع مهم این است که دشمن بر روی موضوع زندان تمرکز کرده است تا بدین وسیله باورهای مردم را نسبت به انقلاب خدشه دار کند.زندانیان باید الگو شوندحاج محمدی خاطرنشان کرد: باید در زندان این فرصت برای زندانیان به وجود آید که تغییر پیدا کرده و حتی برای دوستانشان الگو شوند. در حال حاضر در زندان افرادی را داریم که باید با برنامه صحیح احیا شوند. صرف محبوس شدن زندانی ممکن است گاهی زندانی را حرفه ای تر و مصمم تر از گذشته کند. این آسیب ممکن است به خانواده او سرایت کرده و آنها را نیز مجرم کند. از این رو گروه های جهادی و مردمی می توانند به این افراد و خانواده های آنها کمک کنند.آزادی ۱۶ زندانی در خراسان رضوی در طرح نذر هشتموی با اشاره به اینکه در بعضی از استان ها اتفاقات خوب رخ داده است، بیان کرد: فعالیت گروه های جهادی در بعضی زندان ها اتفاقات خوبی را برای زندانی ها رقم زده است. اتفاق خوبی که در مشهد افتاده است که در طرح نذر هشتم که از دو ماه پیش آغاز شده، هر ماه با همکاری خیرین و گروه های مردمی هشت زندانی آزاد می شوند و تا امروز ۱۶ زندانی در خراسان رضوی آزاد شده اند. امیدواریم این اتفاق خوب در سراسر کشور با کمک گروه های جهادی و مردمی توسعه پیدا کند. انتهای پیام

برچسب ها:

وب سایت فردا آنلاین یک موتور جستجوی تخصصی خبر است. تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و فردا آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار روز ایران و جهان در حوزه Provinces-استان ها، نشر خبر " دشمن بر موضوع زندان تمرکز کرده است/آزادی ۱۶ زندانی در خراسان رضوی در طرح نذر هشتم از منبع ایسنا. "

 

اخبار گوناگون

× ×