روی خط خبر

 درخواست حذف مطلب

موضوع: استان ها منبع: ایسنا
امتیاز: 5 5

خبر "والدین نگران نباشند، حضور دانش‌آموزان در مدارس اجباری نیست" در تاریخ ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ از منبع ایسنا با موضوع Provinces-استان ها منتشر گردید.خبر باعنوان "والدین نگران نباشند، حضور دانش‌آموزان در مدارس اجباری نیست" از سایت فردا آنلاین در حوزه ی اخبار ایران و جهان

والدین نگران نباشند، حضور دانش‌آموزان در مدارس اجباری نیست

استاندار کرمانشاه با اشاره به بازگشایی مدارس برای کلاس اولی ها و دومی ها از ابتدای بهمن براساس تصمیم ستاد کرونا، گفت: والدین نگران نباشند، زیرا حضور دانش آموزان در مدارس اجباری نیست.

ایسنا/کرمانشاه استاندار کرمانشاه با اشاره به بازگشایی مدارس برای کلاس اولی ها و دومی ها از ابتدای بهمن براساس تصمیم ستاد کرونا، گفت: والدین نگران نباشند، زیرا حضور دانش آموزان در مدارس اجباری نیست. هوشنگ بازوند در حاشیه نشست ستاد ملی کرونا که با حضور رئیس جمهور و به صورت ویدئو کنفرانس برگزار شد؛ اظهار داشت: بر اساس تصمیم ستاد ملی کرونا، حضور دانش آموزان در مدارس کاملا اختیاری بوده و هیچ اجباری در کار نیست و خانواده ها از این بابت نگرانی نداشته باشند.بازوند در ادامه با ابراز نگرانی از افزایش آمار تست های مثبت کرونا، گفت: براساس آمار دانشگاه علوم پزشکی متاسفانه آمار تست های مثبت کرونایی دوباره رو به افزایش است و اگر مردم رعایت نکنند، بی گمان استان گرفتار موج چهارم اپیدمی کرونا می شود.وی تاکید کرد: اگر وضعیت این بیماری در استان حاد شود، مجبور هستیم برای حفظ سلامت مردم دوباره محدودیت ها و ممنوعیت های کرونایی را برقرار کنیم و این شرایط به ضرر اقتصاد استان خواهد بود.بازوندبا قدردانی از مردم به خاطر رعایت مناسب پروتکل ها در طرح هوشمند ممنوعیت و محدودیت های کرونایی، گفت" شرایط خوب این ایام محصول این همکاری ها است و انتظار داریم این همکاری تداوم داشته باشد تا دوباره به روزهایی که آمار مرگ و میر و بستری بیماران کرونایی در استان بالا بود، برنگردیم.انتهای پیام

وب سایت فردا آنلاین یک موتور جستجوی تخصصی خبر است. تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و فردا آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار روز ایران و جهان در حوزه Provinces-استان ها، نشر خبر " والدین نگران نباشند، حضور دانش‌آموزان در مدارس اجباری نیست از منبع ایسنا. "

 

اخبار گوناگون

× ×