روی خط خبر

 درخواست حذف مطلب

موضوع: استان ها منبع: ایسنا
امتیاز: 5 5

خبر "بازدید رئیس سازمان بازرسی کل کشور از پروژه‌های قطار شهری مشهد" در تاریخ ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ از منبع ایسنا با موضوع Provinces-استان ها منتشر گردید.خبر باعنوان "بازدید رئیس سازمان بازرسی کل کشور از پروژه‌های قطار شهری مشهد" از سایت فردا آنلاین در حوزه ی اخبار ایران و جهان

بازدید رئیس سازمان بازرسی کل کشور از پروژه‌های قطار شهری مشهد

رییس سازمان بازرسی کل کشور از پروژه های قطار شهری مشهد از جمله نقطه اتصال خطوط دو، سه و چهار مترو مشهد با همراهی شهردار و بازرس کل استان خراسان رضوی بازدید کرد و در جریان مراحل پیشرفت و مشکلات آن قرار گرفت.

رییس سازمان بازرسی کل کشور از پروژه های قطار شهری مشهد از جمله نقطه اتصال خطوط دو، سه و چهار مترو مشهد با همراهی شهردار و بازرس کل استان خراسان رضوی بازدید کرد و در جریان مراحل پیشرفت و مشکلات آن قرار گرفت. به گزارش ایسنا به نقل از سازمان بازرسی کل کشور، حجت الاسلام والمسلمین درویشیان در جریان این بازدید با بیان اینکه طبق گزارش شهردار مشهد حفر تونل خط چهار، دو سال زمان می برد، گفت: با وجود اینکه بنا بود اعتبارات لازم برای ساخت مترو ۵۰ درصد از سوی دولت و ۵۰درصد از سوی شهرداری تامین شود و در سال های گذشته نیز دولت رقم قابل توجهی به این پروژه اختصاص داده بود اما در سال های اخیر اعتبارات تخصیص یافته خصوصا با افزایش هزینه ها اصلا جوابگو نیست.رییس سازمان بازرسی کل کشور هزینه احداث و تجهیزات لازم هر کیلومتر مترو در حال حاضر را ۱۰۰۰ میلیارد تومان اعلام کرد و افزود: منابع مالی که شهرداری برای تکمیل پروژه در نظر گرفته، بخشی مربوط به تهاتر مطالبات شهرداری از دستگاه های اجرایی به میزان ۵ هزار میلیارد تومان است و بخشی نیز تمدید اوراق خزانه است که بنا شد راهکارها و پیشنهادهای شهرداری مشهد را در استان و مرکز از دولت پیگیری کنیم.انتهای پیام

وب سایت فردا آنلاین یک موتور جستجوی تخصصی خبر است. تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و فردا آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار روز ایران و جهان در حوزه Provinces-استان ها، نشر خبر " بازدید رئیس سازمان بازرسی کل کشور از پروژه‌های قطار شهری مشهد از منبع ایسنا. "

 

اخبار گوناگون

× ×