روی خط خبر

 درخواست حذف مطلب

موضوع: استان ها منبع: ایسنا
امتیاز: 5 5

خبر "رفع تصرف ۳۱۷ میلیاردی اراضی ملی در کیاشهر" در تاریخ ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ از منبع ایسنا با موضوع Provinces-استان ها منتشر گردید.خبر باعنوان "رفع تصرف ۳۱۷ میلیاردی اراضی ملی در کیاشهر" از سایت فردا آنلاین در حوزه ی اخبار ایران و جهان

رفع تصرف ۳۱۷ میلیاردی اراضی ملی در کیاشهر

فرمانده انتظامی گیلان از رفع تصرف ۳ هزار و ۱۷۰ متر مربع از اراضی ملی به ارزش ۳۱۷ میلیارد ریال در بخش کیاشهر شهرستان آستانه اشرفیه خبر داد.

ایسنا/گیلان فرمانده انتظامی گیلان از رفع تصرف ۳ هزار و ۱۷۰ متر مربع از اراضی ملی به ارزش ۳۱۷ میلیارد ریال در بخش کیاشهر شهرستان آستانه اشرفیه خبر داد. سردار عزیزاله ملکی در جمع خبرنگاران در پی دریافت گزارشی مبنی بر تصرف اراضی ملی توسط فردی در بخش کیاشهر شهرستان آستانه اشرفیه، بررسی موضوع در دستورکار پلیس قرار گرفت.وی با بیان اینکه ماموران پلیس آگاهی طی هماهنگی با مرجع قضائی به همراه کارشناسان ادارات جهاد کشاورزی و منابع طبیعی به محل اعلامی اعزام شدند، افزود: در بازدید از زمین های مورد نظر مشخص شد، فردی ۳۱۷۰ مترمربع از اراضی ملی را به تصرف خود درآورده و به صورت غیرقانونی آن را به وسیله بلوک و سیم خادار محصور کرده است.فرمانده انتظامی استان گیلان از تشکیل پرونده در این رابطه خبر داد و گفت: با حکم قضائی و به استناد تبصره یک ماده ۵۵ قانون حفاظت و بهره برداری از جنگل ها و مراتع کشور، کلیه آثار تجاوز جمع آوری و رفع تصرف انجام شد.این مقام ارشد انتظامی با اشاره به اینکه در این رابطه متهم ۵۱ ساله برای سیر مراحل قانونی به مرجع قضائی معرفی شد، تصریح کرد: کارشناسان ارزش زمین های تصرف شده را ۳۱۷ میلیارد ریال برآورد کرده اند.سردار ملکی در پایان حفظ و حراست از منابع طبیعی را وظیفه ملی عنوان کرد و از شهروندان خواست، در صورت مشاهده موارد مشابه، مراتب را از طریق سامانه ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند.انتهای پیام

وب سایت فردا آنلاین یک موتور جستجوی تخصصی خبر است. تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و فردا آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار روز ایران و جهان در حوزه Provinces-استان ها، نشر خبر " رفع تصرف ۳۱۷ میلیاردی اراضی ملی در کیاشهر از منبع ایسنا. "

 

اخبار گوناگون

× ×